تاریخ: ۱۵:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی
کاله برد تا همه چیز به بازی سوم کشیده شود !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم والیبال کاله مازندران با شکست شهرداری ارومیه همچنان به صعود امیدوار ماند تا روز اول اسفندماه در سومین مسابقه دو تیم، حریف مرحله نیمه نهایی پیکان مشخص شود. دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز چهارشنبه با چهار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم والیبال کاله مازندران با شکست شهرداری ارومیه همچنان به صعود امیدوار ماند تا روز اول اسفندماه در سومین مسابقه دو تیم، حریف مرحله نیمه نهایی پیکان مشخص شود.
دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز چهارشنبه با چهار دیدار در شهرهای تبریز، ورامین، آمل و اردکان پیگیری شد.
شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندران که در دیدار رفت مغلوب شهرداری ارومیه شده بودند، در این مسابقه در مسابقه ای ۱۳۰ دقیقه ای سه بر یک به پیروزی رسیدند تا امیدشان برای صعود حفظ شود.
شهرداری ارومیه در ست دوم ۲۵ بر ۲۰ موفق به شکست کاله شد، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب میزبان خود شد.
این دیدار دو هزار تماشاگر داشت و محمد شاهمیری و علیرضا قریب به عنوان داوران اول و دوم قضاوت آن را بر عهده داشتند.
همچنین خلیل یگانه مجد و مهدی دادرس به عنوان ناظران این مسابقه بودند.
دیدار سوم دو تیم روز یکشنبه یکم اسفندماه در سالن غدیر ارومیه برگزار می شود تا برنده این مسابقه در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به مصاف پیکان تهران برود.

پاسخی بگذارید