تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
تصاویر دیدار دوستانه منتخب فوتبالیست های ساروی و رسانه ورزش مازندران

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز  منتخب فوتبالی های پیشکسوت ساری که مدت زمان کوتاهی از پایان دوران فوتبالی آنها گذشته، به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر تیم رسانه ورزش مازندران دیدار دوستانه ای را برگزار کردند . این دیدار که در هوای بارانی و در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی داراب […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز  منتخب فوتبالی های پیشکسوت ساری که مدت زمان کوتاهی از پایان دوران فوتبالی آنها گذشته، به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر تیم رسانه ورزش مازندران دیدار دوستانه ای را برگزار کردند .

این دیدار که در هوای بارانی و در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار شد دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه تلاش ، با ارائه ی بازی ای زیبا و تماشایی موفق به گشودن دروازه ها نشدند و در نهایت با تساوی یدون گل این دیدار را به پایان رساندند.

در این دیدار هر دو تیم موقعیت های زیادی را خلق کردند اما بی دقتی مهاجمین و درخشش دروازبانان هر دو تیم سبب شد تا این دیدار بدون گل به پایان برسد.

گفتنیست رسانه ای ها در این دیدار یک گل نیز توسط عادل روحی به ثمر رساندند که داور بازی آنرا به نشانه آفساید مردود اعلام کرد .

 

پاسخی بگذارید