تاریخ: ۱۳:۰۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی
حاج حبیب کاشانی برای کمک به لیگ برتری شدن خونه به خونه مازندران به فوتبال بازگشت

به گزارشمازندورزش(مازند اسپرت)،کاشانی در طی یک سال فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس توانست پس از پنج سال ناکامی، این تیم را به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران برساند و همراه با این تیم، قهرمانی در جام حذفی را نیز تجربه کند تا هواداران پرسپولیس تهران خاطرات خوبی با این مدیر بااخلاق و باسابقه داشته باشند. […]

به گزارشمازندورزش(مازند اسپرت)،کاشانی در طی یک سال فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس توانست پس از پنج سال ناکامی، این تیم را به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران برساند و همراه با این تیم، قهرمانی در جام حذفی را نیز تجربه کند تا هواداران پرسپولیس تهران خاطرات خوبی با این مدیر بااخلاق و باسابقه داشته باشند.

کاشانى امشب در جلسه اى که با حضور حاج قاسم حسن زاده امیری، علی کریمی و کادر فنی و بازیکنان خونه به خونه در هتل المپیک تهران برگزار شد، حضور خود را در این تیم رسمى کرد و برای دقایقی با اعضای باشگاه به گفتگو پرداخت.

وی ابراز امیدواری کرد تیم خونه به خونه در پایان فصل جاری رقابت های لیگ یک فوتبال کشور بتواند فوتبال مازندران و بابل را در لیگ برتر فوتبال کشور دارای سهمیه کند.

در پایان این جلسه پاداش برد خونه به خونه مقابل مس رفسنجان توسط حاج قاسم حسن زاده امیری، به کادر فنی، بازیکنان و عوامل این تیم پرداخت شد.

پاسخی بگذارید