آغاز نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ناشنوایان در آمل

نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان، با حضور ۱۸ فوتسالیست در آمل آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیروز کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل درباره برپایی اردوی تیم ملی در مازندران، اظهار کرد: ۱۸ فوتسالیست ناشنوا دعوت شده به نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال ناشنوایان جهت حضور در نخستین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی جهان زیر ۲۱سال ناشنوایان در مالزی، از روز  شنبه ۱۹ شهریورماه تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی آغاز و به مدت یک هفته در سالن پیامبر اعظم آمل ادامه خواهند داد.

سرپرست هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان مازندران گفت: همچنین در حاشیه این اردو اعضای تیم ملی فوتسال صبح امروز با حضور در گلزار شهدای آمل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند‌.

وی بیان کرد: در این مسابقات علی رعدی به عنوان سرمربی به همراه علی زندی‌پور و رضا کیان‌نژاد (مربیان) و نعیم باقری (مربی دروازه‌بانان) تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان را هدایت می‌کنند.

 علی رعدی سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران در حاشیه تمرین این تیم در آمل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: تیم فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان برای اولین بار تشکیل شده است.

رعدی افزود: از بین ۶۶ بازیکنی که به این تیم دعوت شده بودند برای این اردو ۱۸ نفر انتخاب شدند و با همین بازیکنان ادامه خواهیم داد.

وی بیان کرد: در مسابقات کشوری که قبل از مسابقات جام جهانی برگزار می‌شود بازی‌ها را رصد میکنیم، اگر از داخل این بازی‌ها بازیکنان مستعدی بودند که از نظر سنی و کیفی شرایط ملی‌پوش شدن را داشته باشند حتما آنان را دعوت خواهیم کرد.

به گزارش فارس؛ مسابقات فوتسال زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان ۲۰۲۲، آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می‌شود.