احیای فوتبال بهشهر با تلاش فلاح + تصاویر

اما انتخابی درست از درزی خلردی شوک تازه ای به این شهر داد. فلاح مدیر توانمندی که فوتبال بهشهر نیازمندش بود. جوان و پرتلاش!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهشهر هم به مانند مرکز استان سال هاست فوتبال در آن مرده است. شهری که نصف خاطرات فوتبالی های مازندران در آن بوده است اما مدتی بود فوتبال در این شهر حاکت سکوت گرفته بود.

اما انتخابی درست از درزی خلردی شوک تازه ای به این شهر داد. فلاح مدیر توانمندی که فوتبال بهشهر نیازمندش بود. جوان و پرتلاش! فلاح در مدت زمان کمتر از چهار ماه با هزینه ای سنگین و تلاش شبانه روزی به فکر زنده کردن استادیوم و‌ فوتبال بهشهر است.
مهندس کیومرث فلاح با تلاش شبانه روزی خودت به فکر زنده کردن نام فوتبال بهشهر بعد از مدت ها در عرصه کشوری می‌باشد.
کیومرث فلاح که با درست کردن رختکن ها و سرویس بهداشتی و وی آی پی(vip) تا به اینجای کار خدمت بزرگی به فوتبالدوستان بهشهری کرده و روز به روز استادیوم بهشهر را به سمت حرفه ای بودن پیش میبرد.
نیروی جوانی فلاح قطعا بعد سالیان سال فوتبال بهشهر را به سمت و سوی موفقیت میبرد حالا فوتبال دوستان بهشهری که بعد از سالها شور و نشاط را میبینند به آینده فوتبال بهشهر بسیار امیدوار شدند.
این روز ها نفر اول شهرستان قطعا کسی نیست جز کیومرث فلاح که از جیب هزینه میکند برای ورزش بهشهر تا به اینجای کار فلاح نزدیک به یک ملیارد برای استادیوم بهشهر هزینه کرده است.
امیدواریم تمام مسئولین از این مدیر جوان و پرتلاش حمایت های خودشان را انجام دهند تا ورزش و فوتبال بهشهر به سر منزل مقصود برساند.