نادر یعقوبعلی پور از مازندران به مقام نائب قهرمانی مسابقات دوبل رسید

مسابقات دارت کشوری آقایان وزارت نیرو با حضور ۸۳ بازیکن و ۲۴ تیم، به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس و با همکاری کمیته دارت استان فارس برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نهمین دوره مسابقات دارت کشوری آقایان وزارت نیرو با حضور ۸۳ بازیکن و ۲۴ تیم، به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس و با همکاری کمیته دارت استان فارس و با نظارت محسن گنجور رئیس انجمن دارت وزارت نیرو به پایان رسید.

در بخش انفرادی این دوره از مسابقات جواد بیات از شرکت آبفا مشهد قهرمان این دوره از مسابقات شد. رحیم هاشمی از برق منطقه ای فارس در جایگاه دوم و قوام جعفری از آبفا فارس و رضا سلیمی از آبفا اردبیل در جایگاه سوم مشترک این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

در بخش دوبل اتفاقی این دوره از مسابقات نیز ۴۱ تیم دوبل بصورت تصادفی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت جواد بیات و حسن آقاجانی از مشهد و گیلان بصورت مشترک قهرمان مسابقات دوبل شدند. همچنن مقصود علی اکبری و نادر یعقوبعلی پور از اردبیل و مازندران در جایگاه دوم ، قوام جعفری و مجید باقری از فارس و گیلان و و سعید حسینی و سعید اصغرزاده از کرمان و مشهد مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات نائل شدند.

نتایج مسابقات دارت تیم های برتر ازسوی داوران مسابقات به شرح زیر اعلام شد؛

اول: فارس الف با ۱۳۰ امتیاز

دوم: مرکزی الف با ۷۵ امتیاز

سوم: آبفا مشهد با ۷۰ امتیاز

چهارم مشترک: آبفا اردبیل، فارس ب، آبفا گیلان، مازندران با ۵۰ امتیاز

پنجم مشترک: یزد الف، خوزستان الف با ۴۵ امتیاز

ششم: مرکزی ب با ۴۰ امتیاز

هفتم: آبفا زنجان با ۳۵ امتیاز

هشتم: فارس ج با ۳۰ امتیاز

نهم مشترک: کرمان الف، یزد ب، قزوین الف با ۲۵ امتیاز

دهم مشترک: برق زنجان، بوشهر، هرمزگان، تولید برق تهران، برق ایران با ۲۰ امتیاز

یازدهم: کرمان ب با ۱۵ امتیاز

دوازدهم مشترک: خوزستان ب، زنجان با ۱۰ امتیاز

سیزدهم: برق ایران ب با ۵ امتیاز.

گفتنی است؛ مراسم اختتامیه نهمین دوره مسابقات سراسری دارت برادران وزارت نیرو ،جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ خورشیدی با حضور مدیران صنعت آب وبرق استان فارس و آقای حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو در محل شرکت برق منطقه ای برگزارشد.