سرمربی تیم فولادین ذوب آمل معرفی شد؛
تاریخ: 9:26 :: 2022/07/27
نام نویسنده: آرمان رسول پور
غلامرضا محمدی: خودم را وامدار مربیان مازندرانی می‌دانم

غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو با قراردادی یکساله به عنوان سرمربی تیم فولادین ذوب آمل قرارداد بست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو با قراردادی یکساله به عنوان سرمربی تیم فولادین ذوب آمل قرارداد بست.

محمدی در حاشیه نشست با مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب به خبرنگار ما گفت:در مازندران غریبه نیستم، چه زمانی که سرمربی بودم یا بازی می کردم با مازندرانی های زیادی ارتباط داشتم و خاطرهای خوبی از مازندران دارم.

وی با بیان اینکه مازندران قطب کشتی نه ایران بلکه در دنیا است، عنوان کرد: خودم را وامدار مربیان سازنده مازندران می دانم و بدهکار این مربیان هستیم، مازندران ظرفیت زیادی دارد.

سرمربی تیم کشتی آزاد ادامه داد: از تعداد کشتی گیرانی که قرار است به مسابقات جام جهانی صربستان اعزام شوند، ۸۰ درصد مازندرانی هستند، از ۱۰ نفر همه مازندرانی هستند.

وی آمل را شهر المپیکی خواند و اظهار کرد: امیرحسین زارع زمانی که  در تیم ملی نوجوانان بود، ۵ سال پیش نوید این را دادم که او افتخارافرین خواهد شد و امروز یکی از افتخارات کشورماست.

محمدی با تاکید اینکه باید به بخش خصوصی حمایت کرد، یادآور شد: بخش خصوصی قطعا می تواند در رشد و تعالی ورزش موثر باشد، حفظ اسپانسر یک هنر است که باید مدیرکل ورزش و مسئولین ورزشی انجام دهند.

وی درباره شروع رقابت ها گفت: رقابت های لیگ برتر کشتی قرار است از ۷ مهرماه  آغاز شود.

پاسخی بگذارید