خدا را شکر توانستیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم/سرباز تیم ملی هستم

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: هر مربی‌ای در تیم ملی باشد سرباز این تیم هستم و تمام تلاشم را برای سربلندی تیم ملی ایران انجام میدهم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، امیرحسین اسفندیار درمورد عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲، اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم و بار دیگر والیبال را روی اوج نگه داریم. خدا را شکر مردم هم از ما راضی بودند اما نتوانستیم در بازی آخر آنچنان که باید و شاید اجرا کنیم تا نتیجه حاصل شود. متاسفانه به جمع چهار تیم برتر نرفتیم اما قطعا تلاش می‌کنیم این اتفاق جبران شود.

وی درمورد دلیل افت فشار خود پس از بازی با لهستان، گفت: مقداری ناراحتی قلبی بود اما با دارو و استراحت، اکنون بهتر هستم.

بازیکن تیم ملی والیبال درخصوص دلیل عملکرد بد تیم ایران در ست پنجم بازی با لهستان، گفت: به هر حال ورزش است و در آن سطح نمی‌توان انتظار داشته باشید به این دلیل که یک ست را راحت بردید، ست بعدی را هم راحت ببرید. لهستان خیلی خوب تلاش کرد و  با دفاع روی تور خیلی خوبش، در ابتدای ست از ما چهار بر صفر جلو افتاد. متاسفانه نتوانستیم به بازی برگردیم.

اسفندیار درمورد اینکه برخلاف دوره حضور آلکنو، در این مسابقات ثابت کرد استحقاق ثابت بازی کردن در تیم ملی را دارد، پاسخ داد: من سرباز تیم ملی هستم و هر مربی‌ای در این تیم باشد، وظیفه ام است برای کشورم بازی کنم. روزهای گذشته را هم فراموش کردم زیرا می‌تواند نظر فنی یا میل شخصی هر مربی‌ای باشد. شاید دوره بعدی عطایی هم مرا نخواهد. این موضوع برای من خیلی مهم است اما همانگونه که نظر شخصی یک مربی برای خودش محترم است برای من نیز مهم است. البته شاید مربی قبلی برخلاف کادرفنی فعلی به من این اعتقاد را نداشت. تمام توان خود را برای کشورم می‌گذارم تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.