با پایان روزآخر رقابتها
تاریخ: 22:52 :: 2022/07/20
نام نویسنده: آرمان رسول پور
نماینده سیستان و بلوچستان قهرمان کبدی ساحلی کشور شد

نماینده سیستان و بلوچستان، قهرمان یازدهمین دوره مسابقات کبدی ساحلی دستجات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی در بابلسر شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در فینال مسابقات کبدی ساحلی دستجات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی که بعنوان گرامیداشت دهه ولایت وامامت و یادبود شهدای مازندران در پارکینگ صفر ساحلی بابلسر برگزار شد، تیم شرکت کوروش کبیر سیستان و بلوچستان با پیروزی ۳۵ بر ۲۶ مقابل تیم همدان پیام، جام قهرمانی را به خانه برد.

کاپ اخلاق مسابقات نیز به تیم مجتمع دندانپزشکی صدف بابلسر اختصاص یافت.
۲۹ تیم در این مسابقات حضور داشتند که از ۲۴ تا ۲۷ تیرماه با هم رقابت زیبا و نزدیکی را به نمایش گذاشتند.
تیم‌های مجتمع دندانپزشکی صدف بابلسر، هیات کبدی آمل و هیات کبدی محمودآباد به عنوان نماینده مازندران در مسابقات حاضر بودند که پس از صعود از دور مقدماتی به ترتیب با شکست برابر لرستان، شهدای سرخنکلا و همدان پیام در مرحله یک هشتم نهایی از جدول رقابت‌ها خارج شدند.
یازدهمین دوره مسابقات کبدی ساحلی دستجات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی ، با میزبانی خوب هیات کبدی مازندران و اداره ورزش و جوانان و هیات کبدی بابلسر به شکل مطلوب و باکیفیتی برگزار شد.
عباس خواجه اورسجی رئیس و عباس فرهمندمهر دبیر فدراسیون کبدی و مسئولان شهرستان بابلسر از برگزاری این رقابت‌ها بازدید کردند.
مراسم پایانی و اهدای جام و جوایز به تیم‌های برتر رقابت‌ها با حضور بریمانی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ، قلی‌پور باقری فرماندار بابلسر، فرهمندمهر دبیر فدراسیون کبدی، احمدپور رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر بابلسر، دلیری رئیس هیات کبدی استان مازندران و ملک‌تبار رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر برگزار شد.

پاسخی بگذارید