همراه با ملی پوشان
تاریخ: 13:58 :: 2022/07/19
نام نویسنده: آرمان رسول پور
احمدعباسی: همه باید از تیم ملی حمایت کنند/ به بازی در بارسلونا فکر می‌کنم

ستاره مازنی تیم فوتسال گیتی‌پسند عنوان کرد: شرایط در تیم گیتی‌پسند خوب است اما بازی در یکی از بهترین لیگ‌های دنیا جذابیت خود را دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سعید احمدعباسی درباره بازی هفته اول گیتی‌پسند اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که بازی بسیار خوبی انجام دادیم و با تاکتیک‌های‌مان حریف را شکست دادیم. هرچه از فصل بگذریم تیم‌مان فرم بهتری پیدا می‌کند. مدعی قهرمانی؟ گیتی پسند همیشه جزو مدعیان بوده و خواهد بود اما نمی‌توانیم از حالا بگوییم مدعی اصلی هستیم. نه آقای کشاورز و نه بازیکنان از حالا قول قهرمانی نداده‌اند اما همه تلاش می‌کنند تا جام را کسب کنیم.

وی درباره لژیونر شدن خود گفت: فعلا دو باشگاه در حال مذاکره هستند. من با گیتی‌پسند قرارداد دارم که یکی از بهترین تیم‌های آسیا و ۱۰ تیم برتر دنیا است. شرایط در گیتی‌پسند خوب است اما بازی در یکی از بهترین لیگ‌های دنیا جذابیت خود را دارد. باید ببینیم مذاکرات چگونه پیش می‌رود.

آیا در پیش بودن جام ملت‌ها به پویایی لیگ کمک می‌کند؟ او می‌گوید: صددرصد در پیش بودن جام ملت‌ها باعث پویایی لیگ می‌شود. با توجه به جوانگرایی‌های انجام شده می‌توان گفت مسابقات خوبی در پیش داریم. هرچند که هننوز مشخص نیست برگزار شود یا خیر. ایران اما در هر صورت یکی از مدعیان اصلی خواهد بود. درباره رفتن هم باید بگویم قبل از تعطیلی لیگ برای انجام کارهای قراردادی به اسپانیا خواهم رفت و باید دید نتیجه مذکرات چگونه پیش می‌رود.

احمدعباسی درباره حضور شمسایی روی نیمکت تیم ملی گفت: آقای شمسایی مربی بی‌تجربه‌ای نیست. چند سال مربی بازیکن بوده اما نتایجش با قهرمانی توام بوده. مساله‌ای که توانایی‌های او را نشان می‌دهد. از مدیریت او هم همه باخبرند. امیدوارم همه شمسایی و کادرش را حمایت کنند تا تیم جوانی که برای جام ملت‌ها ساخته می‌شود به موفقیت برسد.

وی درباره اینکه آیا به حضور در تیم‌های بزرگ فکر می‌کند یا خیر گفت: قطعا هر کسی رویای حضور در بهترین تیم‌های دنیا را دارد. خود من هم بارسلونا را دوست دارم یا اسپورتینگ تیمی است که دوست دارم در آن بازی کنم. امیدوارم روزی بتوانم پیراهن این دو تیم را بر تن کنم.

پاسخی بگذارید