تاریخ: 11:00 :: 2022/06/29
نام نویسنده: آرمان رسول پور
اشکوریان و نادعلیان در تورنمنت اپن کره به شیاپ جانگ‌می روند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت های تورنمنت آزاد کره جنوبی از فردا هشتم تیر ماه به میزبانی شهر «چانچئون» برگزار خواهد شد. در روز اول، مسابقات در اوزان  ۵۴، ۵۸، ۸۰- و +۸۷ کیلوگرم پیگیری می شود و علی اشکوریان و علیرضا نادعلیان به عنوان ملی پوشان مازندرانی حاضر در این رویداد به شیاپ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت های تورنمنت آزاد کره جنوبی از فردا هشتم تیر ماه به میزبانی شهر «چانچئون» برگزار خواهد شد.

در روز اول، مسابقات در اوزان  ۵۴، ۵۸، ۸۰- و +۸۷ کیلوگرم پیگیری می شود و علی اشکوریان و علیرضا نادعلیان به عنوان ملی پوشان مازندرانی حاضر در این رویداد به شیاپ جانگ می روند.

در وزن ۸۰- کیلوگرم علی اشکوریان نماینده طلایی بازیهای المپیکی مازندران با قرعه استراحت رو به رو شده است و در ادامه با برنده دیدار عربستان سعودی و استرالیا مبارزه خواهد کرد در آن سوی جدول مهران برخورداری ملی پوش کشورمان حضور دارد.

علیرضا نادعلیان تکواندوکار وزن ۸۷+ کیلوگرم که در روزهای گذشته موفق به کسب مدال نقره آسیا شد در این رویداد گام نخست باید برابر برنده دیدار ۲ نماینده کره جنوبی مبارزه کند و در آن سوی جدول وزن سنگین علی نجفی از کشورمان قرار دارد.

برای روز دوم مسابقات علی احمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم به مصاف حریفانش خواهد رفت.

پاسخی بگذارید