تاریخ: 22:40 :: 2022/06/28
نام نویسنده: آرمان رسول پور
دیدار رئیس فدراسیون ناشنوایان با مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران

دکتر تیشه گران با حضور در اداره کل ورزش و جوانان مازندران با دکتر رنگرز مدیرکل ورزرش و جوانان استان دیدار و گفت و گو کرد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان امروز دوشنبه ششم تیرماه مهمان دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران بودند.

در این دیدار که با حضور محمد پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی استان و نیکخو مشاور مدیرکل انجام شد، دو طرف در خصوص همکاری های دوجانبه برای توسعه ورزش های ناشنوایان تبادل نظر کردند.
دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن خوشامدگویی به رئیس فدراسیون ناشنوایان ، آمادگی خود را برای میزبانی رویدادهای مهم ملی و بین المللی ورزش ناشنوایان در استان مازندران اعلام کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار تعامل بیشتر هیات ورزش های ناشنوایان استان با فدراسیون در جهت توسعه و پیشرفت رشته های مختلف ورزشی شد.
دکتر تیشه گران نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری های اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، آمادگی خود را برای توسعه همکاری ها در جهت رشد و پیشرفت ورزش های ناشنوایان در استان و استفاده از پتانسیل این استان در مسیر توسعه ورزش ناشنوایان اظهار داشت.
گفتنی است در این نشست صمیمی نقی کلانتری سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان و حسین خیری نیا رئیس هیات اسکیت استان نیز حضور داشتند.

پاسخی بگذارید