سعید صادقی در پرسپولیس
تاریخ: 16:00 :: 2022/06/25
نام نویسنده: تحریریه
پاسور خوش تکنیک ساروی رسما پرسپولیسی شد + عکس

بهترین گلساز لیگ برتر پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت پیراهن سرخ‌رنگ پرسپولیس را به تن کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید صادقی، هافبک فصل گذشته تیم گل گهر با عقد قراردادی یک ساله به پرسپولیس پیوست.

این بازیکن ۲۸ ساله که به تازگی به تیم ملی نیز دعوت شده سابقه بازی در تیم‌های شهرخودرو، صبا قم، نیروی زمینی، مس کرمان، خونه به خونه بابل و پیکان را هم در کارنامه دارد.

در لیگ بیست و یکم  هفته‌های زیادی توجهات به واسطه درخشش سعید صادقی به تیم امیر قلعه‌نویی معطوف می‌شد. بازیکنی که هم در شروع مجددها و هم جریان بازی با پاس گل‌هایش گره‌گشایی می‌کرد و علاوه بر آن در گلزنی هم مهارت داشت.

بیشترین تاثیر در گل‌های به ثمر رسیده در لیگ بیست و یکم سبب شد از سعید صادقی به عنوان شاه‌ماهی نقل و انتقالات یاد شود. تیم‌های بزرگی از لیگ برتر پیشنهادات خود را به هافبک گل‌گهر ارائه کردند اما در نهایت این پرسپولیس بود که توانست صادقی را به خدمت بگیرد و همچنین اجازه ندهد رقیب سنتی‌شان با جذب این بازیکن تقویت شود.

سعید صادقی امروز با مراجعه به دفتر باشگاه پرسپولیس قرارداد خود با این باشگاه را نهایی کرد. قرارداد او یک ساله بسته شده است.

صادقی به واسطه درخشش در لیگ، در لیست اردوی آخر تیم ملی جای گرفت و حالا تلاش می‌کند با ادامه روند خوب خود مسافر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد. با این خرید پرونده خط هافبک پرسپولیس تا حد زیادی بسته شد.

پرسپوليس تا اینجای تابستان موفق شده علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعلی‌فر، سروش رفیعی، محمد مهدی احمدی و سعید صادقی را به‌خدمت بگیرد و اکنون تلاش خود را روی تقویت خط حمله و جذب مهاجم معطوف خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید