قهرمان کشتی آسیا؛
تاریخ: 15:10 :: 2022/05/23
نام نویسنده: آرمان رسول پور
رحمان عموزاد:در اوج آمادگی به مسابقات جهانی اعزام می شوم/هدفم کسب مدال در صربستان است

ملی پوش مازنی وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد، هدفش در سال جاری را کسب مدال در مسابقات قهرمانی جهان در صربستان عنوان کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رحمان عموزاد ملی پوش وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در گفتگویی گفت: از ۲ روز پیش دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم ملی برای مسابقات جهانی آغاز شده، تمرین‌ها به صورت سنگین و فشرده دنبال می شود تا با آمادگی صد درصدی راهی صربستان شویم.

عموزاد که رقابت های صربستان دومین تجربه‌اش در رده بزرگسالان قهرمانی جهان است، افزود: نسبت به مسابقات نروژ باتجربه تر شده‌ام و تمام تلاشم را می کنم که در مسابقات جهانی صربستان مدال بگیرم و دل مردم ایران شاد کنم.

ملی پوش وزن۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد که ماه گذشته در رقابت‌های قهرمانی آسیا به مدال طلا رسید، با اشاره به وضعیت آمادگی‌اش، خاطر نشان کرد: پس از شرکت در مسابقات قهرمان کشوری و آسیایی مغولستان،آمادگی خوبی دارم و امیدوارم با تمریناتی که در اردوهای پیش رو انجام می دهم، در اوج آمادگی به مسابقات جهانی اعزام شوم.

عموزاد در پایان با اشاره به امکانات مناسبی که برای تمرینات و اردوها توسط فدراسیون شده است، اظهار داشت: با توجه به تلاش‌هایی که صورت گرفته، در شرایط خوبی تمرین می کنیم و جا دارد از مدیریت فدراسیون که تلاش می کنند کشتی گیران بدون دغدغه و در بهترین شرایط تمرین کنند، تشکر کنم.

پاسخی بگذارید