با برگزاری قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور
تاریخ: 14:56 :: 2022/05/23
نام نویسنده: آرمان رسول پور
سوت آغاز بازیها ۱۷ خرداد زده می شود +برنامه نیم فصل رقابتها

برنامه کامل مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل آینده با حضور مهرداد شفیعی راد مدیر مسابقات فوتبال ساحلی، ثریا خالدی از مسئولان مسابقات ساحلی و حضور آنلاین نمایندگان باشگاه های حاضر در مسابقات در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.
که در هفته اول مسابقات تیم شهریار ساری تنها نماینده استان مازندران در دیداری خارج از خانه به مصاف دریانوردان شاهین خزر رودسر می رود.
براساس این قرعه کشی برنامه مسابقات نیم فصل اول به شرح زیر است:

هفته اول:

سپاهان سمنان – فارس جنوبی بوشهر

شاهین خزر رودسر – شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) – صدرشیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد- دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چهابهار – صنعت فرش حداد اصفهان

هفته دوم:

پارس جنوبی بوشهر- شهریار ساری

سپاهان سمنان – چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر – شاهین‌خزر رودسر

صنعت فرش حداداصفهان – مقاومت گلساپوش یزد

هفته سوم:

چادرملو‌ (آبفا اردکان) – پارس جنوبی بوشهر

شهریار ساری – دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چاربهار – سپاهان سمنان

شاهین‌خزر رودسر – صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد – صدر شیمی یزد

هفته چهارم:

پارس جنوبی بوشهر – دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) – منطقه آزاد چابهار

صنعت فرش حداد اصفهان – شهریار ساری

سپاهان سمنان – مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد – شاهین‌خزر رودسر

هفته پنجم:

منطقه آزاد چابهار – پارس جنوبی نوشهر

دریانوردان بوشهر – صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد – چادرملو (آبفا اردکان)

شهریار ساری – صدر شیمی یزد

شاهین خزر رودسر – سپاهان سمنان

هفته ششم:

پارس جنوبی بوشهر – صنعت فرش حداد اصفهان

منطقه آزاد چابهار – مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد – دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) – شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان – شهریار ساری

هفته هفتم:

مقاومت گلساپوش یزد  – پارس جنوبی بوشهر

صنعت فرش حداد اصفهان – صدر شیمی یزد

شاهین‌ خزر رودسر – منطقه آزاد چابهار

دریانوردان بوشهر – سپاهان سمنان

شهریار ساری – چادرملو (آبفا اردکان)

هفته هشتم:

پارس جنوبی بوشهر – صدر شیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد – شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان – صنعت فرش حداد اصفهان

منطقه آزاد چابهار – شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) – دریانوردان بوشهر

هفته نهم:

شاهین‌خزر رودسر – پارس جنوبی بوشهر

صدرشیمی یزد – سپاهان سمنان

شهریار ساری – مقاومت گلساپوش یزد

صنعت فرش حداد اصفهان – چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر – منطقه آزاد چابهار

این مسابقات از ۱۷ و ۱۸ خرداد سال جاری آغاز می‌شود.

پاسخی بگذارید