به میزبانی هیات گلف شهرستان چالوس برگزار شد؛
تاریخ: 11:26 :: 2022/05/21
نام نویسنده: تحریریه
مراسم کارگاه آموزشی بهکاپ و بهکاپر ساحلی استان مازندران در نوشهر

مراسم کارگاه آموزشی بهکاپ و بهکاپر ساحلی استان مازندران، به میزبانی هیات گلف شهرستان چالوس در سالن شهید باهنر نوشهر برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این مراسم با حضور رؤسای انجمن بهکاپ کشور، استان و شهرستان‌های چالوس و نوشهر، در کانون شهید باهنر این شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر وحید بهرامی، رئیس کمیته ساحلی بهکاپ کشور، عیوضی مسئول کمیته داوران بهکاپ ساحلی ایران، حامدرضا ممدوحی مسئول آموزش کمیته بهکاپ کشور، سرکار خانم علیخانی رئیس کمیته داوران و مسابقات بهکاپ کشور، میرانی رئیس کمیته بهکاپ استان مازندران، علی‌اصغر داوودی مسئول کمیته فرهنگی بهکاپ ساحلی کشور، مهندس مجلج، مشاور کمیته بهکاپ ساحلی ایران، عمران‌رنگرز، مسئول آموزش کمیته بهکاپ ساحلی کشور، کریمیان دبیر کمیته بهکاپ ساحلی کشور و برخی دیگر از مسئولین محلی از جمله اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر حضور داشته‌اند.

زهره دریگان هنرمند نوشهری مسئولیت اجرای این مراسم را بر عهده داشته است. همچنین میلاد سیاه پشت هنرمند خوش‌ذوق منطقه به ایفای آوازه‌خوانی در این گردهمائی پرداخت.

 

بهرامی ریس بهکاپ ساحلی کشور اظهار داشت: این رشته ورزشی رسمی و به ثبت جهانی و بین المللی شده توسط جناب آقای مهندس آزاد که ریاست محترم انجمن بهکاپ کشور هستند نزدیک به ۷ سال هستش که بصورت مداوم فعالیت رشته بهکاپ در ایران آغاز شده و این رشته جز یکی از شاخه های اصلی فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: در این رشته می توانیم، بهکاپ ساحلی، بهکاپ همگانی و بهکاپ دانشجویی رانام برد.

بهرامی در خصوص هدف از برگزاری کارگاه آموزشی بهکاپ و بهکاپ ساحلی استان مازندران گفت و بیان داشت: این بوده که بتونیم قوانین و مقررات این رشته را قبل از برگزاری مسابقات بهکاپ و بهکاپ ساحلی استان و کشور به روزرسانی کنیم
و بتوانیم از تمامی ظرفیتها استفاده بکنیم برای اهداف انجمن بهکاپ و کمیته بهکاپ ساحلی و بهکاپ پارکی و بهکاپ ساحلی بعنوان رشته ورزشی می‌تونه در ادامه حرفی برای گفتن داشته باشد چرا که از لحاظ مالی با کمترین هزینه میتوانند هم البسه ورزشی تهیه کنند و هم اینکه بتواند از لحاظ اعصاب و روان و مهارتهای ذهنی به آرامش مطلوب برسند و بتوانند کسب عناوین داشته باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در ادامه چون این رشته خانوادگی بوده و در حوزه لاکچری بودن مطرح هستش شرایط محدودیت سنی وجود نداره و در بعد مهارتی انجام خواهد شد که البسه ورزشی این رشته شامل پالت که همون دسته و دروازه و توپ تنیس خواهد بود.

عکاس : سلمان نجفی زاده

 

 

پاسخی بگذارید