گام های تازه بامتی برای ورزش مازندران؛
تاریخ: 9:56 :: 2022/05/21
نام نویسنده: تحریریه
جوان گرایی های صدرا ادامه دارد / عزیزی سرمربی صدرای نکا شد

سرمربی جدید تیم صدرای نکا انتخاب شد و بازهم صدراالدین بامتی طوسی اقدامی جالب توجه انجام داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرمربی جدید تیم صدرای نکا انتخاب شد و بازهم صدراالدین بامتی طوسی اقدامی جالب توجه انجام داد. بامتی که در طول این سال ها همیشه حامی جوانان بوده و سال ها برای ورزش استان مازندران و مخصوصا شهر نکا قدم های بزرگی برداشته، یکبار دیگر به جوانان شهرش میدان داد.

با حکم بامتی، فرشاد عزیزی مربی با دانش و تحصیل کرده نکاییهدایت صدرای نکا را برعهده گرفت. صدای نکایی که سال های نچندان دور یکی از نماینده های خوب مازندران در رقابت های کشوری بود و حالا برای بازگشت به سطح اول فوتبال کشور تلاش می کند.

این مربی جوان فوق لیسانس تربیت بدنی است. عزیزی بازیکن سابق لیگ برتر امیدهای کشور و مقاومت ساری و عمران نیروی ساری و امیدهای ذوب آهن اصفهان بود و حالا در قامت سرمربی تیم بزرگ صدرای نکا باید آزمایش پس بدهد.

صدالدین بامتی در خصوص میدان دادن به جوانان و این انتخاب اظهار داشت: یکی از اهداف من دادن فرصت سرمربی گری به جوانان با دانش در شهرستان نکا و استفاده از بازیکن زیر ۱۹ و ۲۱ و ۲۵ساله ها میباشد.

وی افزود: ایشان تحصیل کرده است و فوق لیسانس تربیت بدنی دارد و قطعا در امر مربیگری هم میتواند موفق باشد.

بامتی بیان داشت: فوتبال مازندران و شهر نکا از ظرفیت بالایی برخوردار است و قطعا در آینده فوتبال نکا را به سطح اول فوتبال ایران بر میگردانیم.

پاسخی بگذارید