روزهای حساس پرورش اندام؛
تاریخ: 9:00 :: 2022/05/21
نام نویسنده: تحریریه
میراث ابوالقاسمی در انتظار پهلوانی دیگر / پرورش اندام ذوالفقار میخواهد !

اعضای مجمع انتخابات هیات پرورش اندام و بدنسازی مازندران باید با حساسیت فراوان نسبت به برنامه ها و سوابق کاندیدا اقدام کنند تا رشته های ورزشی پرورش اندام و بدنسازی در مدار موفقیت قرار گیرد و کرسی ریاست این هیات به فردی اصلح سپرده شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،انتخابات هیات پرورش اندام و بدنسازی مازندران در حالی برگزار خواهد شد که  تعداد و گستردگی بالای ورزشکاران سازمان یافته و باشگاه های ورزشی در آن حائز اهمیت و حساسیت های موجود را دوچندان نموده است.
پرورش اندام و بدنسازی مازندران در سال های اخیر با حضور ابوالقاسمی باتجربه موفق بود اما آنطور که باید و شاید جوان پسند و بروز نبود. بعد از کنار رفتن ابوالقاسمی، این هیات پرطرفدار و پرمخاطب به دوره سرپرستی رفت تا حالا همگان در انتظار برگزاری انتخاباتش باشند.
مهلت ثبت نام مجمع انتخابات هیات پرورش اندام و بدنسازی مازندران به پایان رسید و تعداد ۶ کاندیدا برای تصاحب کرسی ریاست با هم به رقابت خواهند پرداخت.
البته باید منتظر تعیین صلاحیت های مدیریتی و حراستی باشیم تا مشخص شود چه تعداد کاندیدا مجوز رقابت در این انتخابات را خواهند داشت؟ شنیده ها و حواشی زیادی اطراف رد یا تایید صلاحیت برخی کاندیدا به گوش رسیده و در بخشی دیگر شنیده شده کاندیدای مسن و پیشکسوت بر اساس قانون جدید انتخابات احتمال عدم حضورشان وجود دارد.

باید دید در پایان این رقابت اعضای مجمع انتخابات هیات پرورش اندام و بدنسازی مازندران به چه فردی برای سکانداری رشته های ورزشی تحت پوشش این هیات اعتماد خواهند کرد.
از بین شش کاندیدی که ثبت نام کردند تا به اینجای کار روی کاغذ بخت با سید ذوالفقار شریفی، مدیر ورزشی ای است که حالا بعنوان عضو شورای شهر در مرکز استان یک عضو مردمی تبدیل شده است. البته باید دید در روزهای آتی با وجود  تحرکات جدید کاندیدا شرایط انتخاب شدن چه فردی بیشتر خواهد شد؟
البته موضوع محدودیت سنی یکی از کاندیدا حاشیه های زیادی را در جامعه پرورش اندام مازندران به وجود آورده است و شایعاتی درخصوص احتمال ردصلاحیت این کاندیدا وجود دارد.
انتخابات داخلی تعیین روسای هیات پرورش اندام شهرستان ها در چند روز آتی برگزار می شود و تا حدودی معادله این انتخابات را مشخص خواهد کرد.

پرورش اندام و بدنسازی  مازنداران دارای استعدادهای ورزشی فراوانی است که با برنامه ریزی مدون و ایجاد ساختار آموزشی مناسب می توان زمینه رشد و توسعه رشته های ورزشی تحت پوشش هیات را فراهم نمود.
اعضای مجمع انتخابات هیات پرورش اندام و بدنسازی مازندران باید با حساسیت فراوان نسبت به برنامه ها و سوابق کاندیدا اقدام کنند تا رشته های ورزشی پرورش اندام و بدنسازی در مدار موفقیت قرار گیرد و کرسی ریاست این هیات به فردی اصلح سپرده شود.

پرورش اندام با این همه ورزشکار و علاقمند به این رشته مهیج باید به دست افرادی بیافتد که درد ورزشکاران این رشته را بداند و کمی از مدیریت ورزشی هم سر در بیاورد.

پاسخی بگذارید