تاریخ: 14:41 :: 2022/05/19
نام نویسنده: تحریریه
ابلاغ های تازه قاسمی در شهرستان ها/موج شنای مازندران در مسیری تازه !

هیات شنای استان مازندران حالا مسیری تازه را تجربه می کند و قاسمی در شهرهای استان مازندران موجی تازه به راه انداخته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هیات شنای استان مازندران حالا مسیری تازه را تجربه می کند و قاسمی در شهرهای استان مازندران موجی تازه به راه انداخته است. قاسمی رئیس هیات شنای مازندران ابلاغ مسئولین شهرستان ها را بلافاصله داد تا شنا بیش از این متضرر نشود و کار خیلی سریع آغاز شود.

* ابقای باخدا به عنوان متولی هیات شنا محمودآباد

سعید باخدا رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو شهرستان محمودآباد در این پست ابقا شد. قاسمی رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان مازندران با پیشنهاد شعبان پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد در حکمی سعید باخدا را مجددا به عنوان متولی هیات شنا محمودآباد منصوب کرد.

این مراسم صبح روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور قاسمی رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو مازندران و خسروی دبیر هیات و شعبان پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد برگزار شد .

قاسمی روز گذشته به شهرهای محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن، رامسر رفت و حکم سرپرست‌های جدید هیات های شنا را داد. اقدامی جهادی که سبب می شود شنا مسیری تازه را شروع کند. قطعا با این انتخاب ها باید منتظر تحول اساسی در شنای مازندران باشیم.

همچنین؛ طی حکمی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان عباس آباد و با حضور سید محمدعلی گویا رئیس اداره، قاسمی رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان، بنده نژاد رئیس کمیته آب های آزاد کشور، خسروی رئیس کمیته داوران استان، حمدالله محمدی آزاده سرافراز و از قهرمانان آب‌های آزاد کشور و اعضا هیات شنا، محسن پور مهدی اردبیلی به عنوان سرپرست هیات شنا منصوب گردید.

حکم احمدرضا پور عابدینی تنکابن، محمد بنده نژاد در نوشهر، میثم نوشین در چالوس و صالح منتقمی در رامسر هم اهدا شد تا حالا شنا آماده درخشش باشد.

مهدی خسروی پیشکسوت و مسئول کمیته داوران. و محمدبنده نژاد پیشکسوت و مسئول کمیته آب‌های آزاد مازندران قاسمی را همراهی می کردند.

حال دیگر از شنای مازندران انتظارات بالاست و باید دید قاسمی و تیم جدیدش چه برنامه های برای موفقیت شنا در مازندران خواهند داشت.

 

پاسخی بگذارید