مشاور عالی استاندار :
تاریخ: 14:20 :: 2022/05/19
نام نویسنده: آرمان رسول پور
تکمیل عملیات عمرانی ورزشگاه شهید وطنی همزمان با چمن طبیعی در دستور کار قرار گیرد

هفتمین نشست کارگروه ویژه اتمام پروژه شهید وطنی با هدف نظارت دقیق بر روند اجرای این پروژه مهم و با حضور مسئولان استانی در قائم‌شهر برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفتمین جلسه کارگروه ویژه اتمام پروژه شهید وطنی قائم‌شهر با حضور ثلاثی مشاور عالی و دستیار ویژه استاندار ،دادبود مشاور فنی استاندار ، مولایی‌قرا فرماندار قائمشهر ، رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان ، نیکخو مشاور مدیر کل ، قدیمی رئیس ورزش و جوانان قائمشهر، پیمانکار و مشاورین پروژه و دیگر اعضای جلسه پس از بازدید میدانی از مراحل اجرای پروژه، برگزار گردید.

حاج احمد ثلاثی در نشست کارگروه گفت : قدردان تلاش های خالصانه و شبانه‌روزی برای تکمیل ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر هستیم.
مشاور عالی استاندار افزود؛ عملیات اجرایی پروژه در هفته‌های پش٬ رو، در شرایط بسیار حساس قرار دارد و به تبع آن نیز باید با دقت و حساسیت پیگیری و دنبال شود. وی تاکید کرد؛ تکمیل عملیات عمرانی پروژه در کنار چمن طبیعی ورزشگاه باید بطور همزمان در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای تکمیل این پروژه ورزشی گفت : مردم ثابت کردند که هر جایی از جانب مسئولین تلاش خالصانه ببینند، قدردان خواهند بود.
تلاثی با بیان اینکه برای تکمیل و بهسهازی این ورزشگاه تاکنون بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است. افزود: بذر پاشی چمن ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از نیمه نخست خرداد امسال آغاز می‌شود.
دکتر حسن رنگرز نیز گفت : پروژه تکمیل ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر در تمام جبهه‌های کاری بر اساس جدول زمانبندی و مصوبات در حال پیگیری و اجراست.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت؛ از حمایت‌ و همراهی تمام مسئولین استانی و شهرستانی و در رأس استاندار محترم صمیمانه سپاسگزارم.

پاسخی بگذارید