با اعلام صدرالدین بامتی؛
تاریخ: 10:06 :: 2022/05/15
نام نویسنده: تحریریه
ابراهیم تقی پور سرمربی تیم ملی حامیان کودکان سرطانی ایران شد

مدیر تیم حامیان کودکان سرطانی ایران گفت: با تصمیم عوامل مدیریتی باشگاه و در راس آن امیر بادافره، با توجه به سوابق عالی و کم نظیری که آقای ابراهیمی تقی پور داشتند، ایشان را بعنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی حامیان کودکان سرطانی ایران که قرار است در دیداری دوستانه و خیرخواهانه به نفع کودکان سرطانی به مصاف تیم ملی ترکیه برود، سرمربی خودش را برای این دیدار مشخص کرد که یک مازندرانی است.

ابراهیم تقی پور بازیکن سال های نچندان دور تیم ملی فوتبال کشور، استقلال و پرسپولیس و مربی تیم لیگ برتری ذوب آهن اصفهان که سابقه خوبی در مربیگری در تیم های مختلف در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دسته دوم فوتبال کشور را در کارنامه خودش دارد، با پیشنهاد مدیر و عوامل مدیریتی تیم ملی حامیان کودکان سرطانی، بعنوان سرمربی تیم انتخاب شد.

صدرالدین بامتی طوسی مدیر مازندرانی تیم ملی حامیان کودکان سرطانی ایران در این خصوص اظهار داشت: همه ما به دنبال یک قدم مثبت برای کودکان سرطانی کشور هستیم.

بامتی افزود: با تصمیم عوامل مدیریتی باشگاه و در راس آن امیر بادافره، با توجه به سوابق عالی و کم نظیری که آقای ابراهیمی تقی پور داشتند، ایشان را بعنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم.

مدیر تیم حامیان کودکان سرطانی ایران خاطرنشان کرد: تمام هدف مجموعه شاد کردن دل کودکان سرطانی است و برای این هدف تلاش خواهیم کرد.

گفتنیست؛ به همت امیربادافره و صدرالدین بامتی طوسی، دیدار خیرخواهانه تیم ملی کودکان سرطانی ایران و ترکیه خرداد ماه برگزار خواهد شد.

 

پاسخی بگذارید