با درخشش کشتی گیران مازنی؛
تاریخ: 9:12 :: 2022/01/15
نام نویسنده: تحریریه
مازندران قهرمان کشتی آزاد بزرگسالان کشور در گرگان شد + نتایج

رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان کشور با قهرمانی استان مازندران در شهر گرگان به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ی انتخابی تیم‌ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ دی ماه در مجموعه ی آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را بدست آوردند و نفرات برتر مشخص شدند.

بر اساس چرخه‌ی انتخابی تیم‌ملی نفرات اول این مسابقات، جواز حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا که اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود را بدست آوردند.

اسامی نفرات و تیم‌های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: ۱- رضا مؤمنی (مازندران) ۲- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی الف) ۳- علی خرم دل (تهران الف) و شهداد خسروی (البرز الف) ۵- صابر خانجانی (مازندران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه الف- ششم) ۷- رضا خلاقی (خراسان رضوی) ۸- میثم فیروزآبادی (همدان الف) ۹- مهدی جوکار (گیلان) ۱۰- یوسف کارگر (یزد) (توضیح اینکه در این وزن رضا اطری فینالیست شده بود و به دلیل سر وزن نرسیدن در روز دوم از جدول مسابقات حذف و نفرات یک رده بالاتر آمدند)

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف) ۵- محمد نامجومطلق (گیلان) ۶- سیدرضا سیدعزیزی (سیستان و بلوچستان) ۷- سجاد ترغو (خراسان رضوی) ۸- اسماعیل صمدی (مازندران) ۹- سجاد صالح پور (اصفهان) ۱۰- محمدیاسین عبادی (قشم)

۶۵ کیلوگرم: ۱- رحمان عموزاد (مازندران) ۲- مرتضی قیاسی (لرستان) ۳- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و رحمان رحیم پور (فارس) ۵- افشین خوشبخت (البرز الف) و محمدرضا باقری (مازندران) ۷- مرتضی درزی (بوشهر) ۸- یوسف جابری (توابع تهران) ۹- سعید جوکار (خوزستان) ۱۰- علی علیزاده (کیش)

۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۵- عزت اله لشگربلوکی (گلستان) ۶- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷- اشکان کوشکی (لرستان) ۸- محمدرضا عسگرپور (فارس) ۹- محمد زمانی (تهران) ۱۰- امیرحسین سبزعلی (کیش)

۷۴ کیلوگرم: ۱- یونس امامی (تهران) ۲- محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۳- حامد رشیدی (کرمانشاه) و محمدرضا سرگو (البرز) ۵- امیرحسین حسینی (توابع تهران) و فریبرز بابایی (مازندران) ۷- جابر نژادی (کرمان) ۸- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) ۹- محسن کوچ نژاد (قزوین) ۱۰- صائب تقی زاده (سمنان)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران) ۵- محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۶- هاشم نوذری کیا (کهگیلویه و بویراحمد) ۷- محراب بای (گلستان) ۸- علیرضا کریمی (البرز) ۹- الیاس طریقی (گیلان) ۱۰- علی غلامی (آذربایجان شرقی)

۸۶ کیلوگرم: ۱- محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) ۲- مجتبی اصغری (گیلان) ۳- علی منصوری (گلستان) و عزت اله اکبری (مازندران) ۵- رضا مظفری (مازندران الف) و جواد فتح خانی (تهران الف) ۷- سجاد غلامی (البرز الف) ۸- هادی وفایی پور (همدان الف) ۹- عارف رنجبری (البرز) ۱۰- محمد برقک (گلستان)

۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف) ۵- عادل حق بین (گیلان) و امیر محمدی (خراسان شمالی) ۷- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان) ۸- علی سبزی (مرکزی) ۹- حسین شهبازی (تهران) ۱۰- علیرضا پیری (زنجان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمدیان (مازندران) ۲- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) ۳- حسین رمضانیان (قشم) و میثم عبدی (تهران) ۵- سجاد عزیزی (توابع تهران) و دانیال شریعتی نیا (همدان الف) ۷- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) ۸- جواد نظری (کرمانشاه الف) ۹- محمدحسن رستمی (گیلان) ۱۰- آرمان کاظمی (لرستان الف)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران) ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف) ۵- محمد علی تبار (گلستان) ۶- سیدامیررضا صحرایی (مازندران) ۷- امیرمحمد احمدی (مرکزی) ۸- سیداحمد رسولی (گلستان) ۹- رضا صارمی اصل (کیش) ۱۰- مرتضی جان محمدزاده (آذربایجان شرقی)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۱۶۵ امتیاز ۲- تهران ۱۰۳ امتیاز ۳- کرمانشاه ۸۴ امتیاز ۴- همدان ۶۷ امتیاز ۵- لرستان ۶۰ امتیاز ۶- گلستان ۵۸ امتیاز ۷- البرز ۵۴ امتیاز ۸- گیلان ۵۲ امتیاز ۹- خراسان رضوی ۴۸ امتیاز ۱۰- آذربایجان شرقی ۴۳ امتیاز

پاسخی بگذارید