مسئول ورزش بسیج کارگری استان خبر داد:
تاریخ: 15:19 :: 2021/11/27
نام نویسنده: تحریریه
برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج کارگری استان

در گام اول ۸ کمیته تشکیل دادیم و تصمیم بر این گرفته شد که نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج کارگری استان در ۴ رشته تیراندازی، بومی محلی، فوتسال و تنیس روی میز به مناسبت هفته بسیج برگزار شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزاد فعلی مسئول شورای ورزش و سلامت بسیج کارگری استان در خصوص مسابقات انجام شده اظهار داشت:ورزش یکی از راه هایی است که می توان روحیه نشاط شادابی و امید بخشی را به جامعه تزریق کرد وبا ورزش میتوان ناتوانی جسمی، ضعف و آسیب بدنی را از بین برد به همین منظور هم به همت سید جواد حسینیان مسئول بسیج کارگری استان برای افزایش روحیه در بین کارگران، بالا بردن انگیزه نیروی کار، ترویج اخلاق مداری، گذشت شادابی و نشاط روحی برای کارگران که قشر زحمتکش جامعه میباشند شورایی با نام شورای ورزش و سلامت بسیج کارگری استان تشکیل شد که مسولیت آن با بنده حقیر بود.

فعلی افزود: در گام اول ۸ کمیته تشکیل دادیم و تصمیم بر این گرفته شد که نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج کارگری استان در ۴ رشته تیراندازی، بومی محلی، فوتسال و تنیس روی میز به مناسبت هفته بسیج برگزار شود و در نهایت به همت مسؤلان کمیته شورای سلامت بسیج کارگری استان و مسؤلان حوزه های بسیج کارگری شهرستان های نکا، قائمشهر، ساری و بابل این مسابقات برگزار شد.

وی بیان داشت: در رشته فوتسال که به میزبانی قائمشهر برگزارشد ۱۵ تیم حضور داشتند و در نهایت تیم‌های ساری ،بابل و نور به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.در تیراندازی که با حضور ۲۰ تیر انداز به میزبانی نکا برگزار‌شد آقایان مهدی نوری تیرتاشی با امتیاز ۱۴۶ از گلوگاه، عبدالله عبدالله زاده با امتیاز ۱۲۰ از بهشهر و مهدی مجریان با امتیاز ۱۱۹ از نکا عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

فعلی ادامه داد: در رشته بازی های بومی محلی که به میزبانی ساری برگزار شد ۲۵ ورزشکار از سراسر استان حضور داشتند و در سه رشته دال پلان ، لیلی سرعت و هفت سنگ مهارتی به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند.و در رشته تنیس روی میز که به میزبانی بابل برگزار شد . آقایان محمد هادی هادی پور از بابل به مقام نخست دست یافت و عباس شیرزاد از سیمرغ نایب قهرمان شد و منصور رمضان نژاد از بابلسر وحمید صمدی از بابل مشترک سوم شدند.

 

 

پاسخی بگذارید