در شب خاطره گویی شهدای ورزش کشور؛
تاریخ: 15:06 :: 2021/11/25
نام نویسنده: آرمان رسول پور
تجلیل سجادی از خانواده شهید شاخص جامعه ورزش کشور

با حضور دکتر سیدحمید سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان و دیگر مسئولان ملی، از خانواده شهید حسن فقیهی جویباری ،شهید شاخص جامعه ورزش کشور تجلیل بعمل آمد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر سیدحمید سجادی در حاشیه ی دومین همایش شب خاطره گویی شهدای ورزش کشور که با تجلیل از خانواده شهیدشاخص جامعه ورزش کشور شهید حسن فقیهی جویباری همراه بود اظهار داشت: هفته بسیج را به همه بسیجیان تبریک می‌گویم.

بازگو کردن رشادت‌های دلاورمردان و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی ارزشمند است و درس‌هایی که از این جلسات می‌گیریم این را نشان می‌دهد که می‌توانیم به کشورمان و آرمان‌های انقلاب و ولایت عشق داشته باشیم.
وی افزود: خداروشکر می‌کنیم که این سعادت را داریم که به بهانه‌ها و مناسبت‌های مختلف از شهدا یاد می‌کنیم و سعی می‌کنیم خواسته و منش شهدا مشق امروز ما باشد. می‌توان در کنار عشق به ولایت برای کشور انجام وظیفه کرد. ما باید از رشادت‌ها و دلاوری‌های ایثارگران و جانبازان نیز درس بگیریم و در زندگی آنها را الگوی خود قرار دهیم.
دکتر سجادی خاطرنشان کرد: دولت مردمی دکتر رئیسی سعی ‌کرده ارزش‌های انقلاب و مجاهدت‌های ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهد و بارها رییس‌جمهور بر دولتمردان تاکید کردند که عدالت باید سرلوحه کار ما باشد و از حاشیه‌ها دوری کنیم. ما باید سعی کنیم آنچه شهدا برای ما به یادگار گذاشتند امانت‌دار باشیم و بهای آن را به خوبی بدانیم.
وی گفت: این‌گونه نشست‌ها باعث می‌شود که همیشه یاد ما باشد که جایگاهی که به دست آوردیم آسان به دست نیامده و باید قدر این جایگاه را بدانیم که آبرومند از این آزمون بزرگ بیرون بیاییم. باید نشان دهیم راهی که می‌رویم راه شهادت است.

پاسخی بگذارید