حاشیه نگاری؛
تاریخ: 9:49 :: 2021/11/25
نام نویسنده: تحریریه
حاشیه بازی نساجی و پیکان| کنایه ناظر مسابقه به کادرفنی پیکان و واکنش شجاعی به خوشحالی حسینی

ناظر بازی نساجی و پیکان بعد از اعتراض های زیاد به داور، به کادرفنی پیکان کنایه زد. ناظر بازی پیش از شروع دیدار نساجی و پیکان به ساکت الهامی برای عدم حضور در کنار زمین تذکر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،طبق معمول بازی‌های مازندران با مشکل ورود خبرنگار و عکاس همراه بود و هماهنگی بین یگان ویژه و هیات فوتبال وجود نداشت و بیشتر خبرنگاران و عکاسان دقایقی قبل بازی وارد استادیوم شدند.

*تعدادی از هواداران و لیدر‌های نساجی در گوشه کنار استادیوم از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

*قبل شروع مسابقه ساکت الهامی کنار زمین حضور داشت که با تذکر ناظر بازی، سرمربی نساجی به سکوها رفت.

*در ده دقیقه ابتدایی بازی، علیرضا حقیقی سنگربان نساجی چند پشتک به سبک احمدرضا عابدزاده زد تا واکنش حاضرین در ورزشگاه را بدنبال داشته باشد.

*مسعود شجاعی بعد غیبت در دیدار با نساجی در این دیدار در ترکیب اصلی نساجی قرار  گرفت و باعث خوشحالی حاضرین شد.

*بلندگوی ورزشگاه در دقایقی به پخش سرود معروف نساجی پرداخت و شور و شوق خاصی را به ورزشگاه خالی از تماشاگر داد.

*ایزد سیف الله پور مدیرعامل نساجی طبق معمول در جایگاه vip مجاور خبرنگاران حضور داشت و با جنب و جوش خاصی بازی را دنبال میکرد.

*اسماعیل اسماعیلی هم در غیاب ساکت الهامی از روی خط تیم نساجی را کوچ میکرد.

*پرتاب های اوت بلند نادر محمدی طبق معمول سوژه حاضرین در ورزشگاه شد.

* روبه‌روی جایگاه، بنر پارچه ای بزرگ  با نماد ببر مازندران و با لوگو باشگاه نساجی با رنگ قرمز بود و در گوشه‌ای دیگر عکس کوچیکی از مالک باشگاه بود.

چند خطا که به سود پیکان اعلام شد، داد بازیکنان نساجی را در آورد و در صحنه‌ای کریم اسلامی زننده گل نساجی گفت که داور با صدای بازیکنان سوت می‌زند!

* در صحنه‌ای در حمله پیکانی‌ها، شوت سنگین مهاجم این تیم به بازیکن نساجی برخورد کرد تا این بازیکن به زمین بیفتد و در این صحنه حاضرین در ورزشگاه با صدای بلند خواستار بیرون زدن توپ شده بودند که پیکانی ها به این موضوع توجهی نکردند.

*تعداد دفعات اعتراضات دو تیم به داوری بعد از گل تساوی پیکان زیادتر شد و هر دو تیم به سوت‌های داور این دیدار اعتراض می کردند.

*مصدومیت سنگربان پیکان در دقیقه ۶۹ سبب شد تا بازی دقایقی را متوقف شود که این موضوع اعتراض اندک حاضرین در ورزشگاه را همراه داشت.

*در صحنه ای مربیان پیکان به ناظر بازی اعلام کردند که بازی از دست داور بازی در رفته، که ناظر بازی به صورت طنز به کادر فنی پیکان گفت که هر دو تیم معتقدید که بازی از دست داور در رفته که ما  متوجه نشدیم، کدام سمت در رفته است!

*اسماعیل اسماعیلی مربی نساجی که امروز مسئولیت تیم را بر عهده داشت در دقایقی از بازی به زبان محلی مازندرانی به صحبت با بازیکنانش پرداخت این در حالی بود که فقط حامد شیری و حسن نجفی به زبان محلی مازندرانی تسلط دارند.

*کادر فنی پیکان روی نیمکت در موقعیت حساس به صحبت با بازیکن مهاجم پرداخته بودند که با واکنش تند مجتبی حسینی سرمربی پیکان همراه شد. وی با صدای بلند و تند خواست تا مربیان روی نیمکت بنشینند. حسینی گفت تا وقتی من هستم کسی حرفی نزند.

*خوشحالی بعد از گل مجتبی حسینی و سعید دقیقی به سمت نیمکت نساجی با واکنش مسعود شجاعی روی نیمکت همراه بود و او به داور اعتراض کرد.

* در دقایق پایانی تابلو تعویض مشکل پیدا کرد و داور و ناظر بازی بدون تابلو و به صورت دستی و سنتی تعویض‌ها را انجام دادند.

پاسخی بگذارید