سرمربی تیم فوتبال پیکان
تاریخ: 19:38 :: 2021/11/24
نام نویسنده: تحریریه
حسینی: به خاطر نحوه خوشحالی ام عذرخواهی می کنم/ روی اشتباهات فردی گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: دو گل روی اشتباهات فردی خوردیم و در این زمینی که نمی‌شود فوتبال بازی کرد، دو گل زدیم و بازی را برگرداندیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی حسینی پس از تساوی ۲ بر ۲ پیکان مقابل نساجی در نشست خبری اظهار داشت: در کل بازی تیمی که با انرژی تر کار می‌کرد، ما بودیم. دو گل روی اشتباهات فردی خوردیم و در این زمینی که نمی‌شود فوتبال بازی کرد، دو گل زدیم و بازی را برگرداندیم، به خاطر این موضوع از بازیکنانم تشکر می کنم. امیدوارم مسئولان فکری به حال استان قهرمان پرور مازندران بکنند و امکانات بیشتری را فراهم کنند.

حسینی در مورد اعتراض چند لیدر نساجی عنوان کرد: اینکه تماشاگر در ورزشگاه باشد، اشکالی ندارد، اما اینکه لیدرها بخواهند صحبت و پرخاش کنند، درست نیست. یک مقدار با نیمکت ما بد صحبت کردند و من هم به آنها گفتم صحبت نکنید.

سرمربی پیکان در مورد عملکرد داور و اعتراض های زیاد عنوان کرد: وقتی زمین ناهموار است و بازی فیزیکی می‌شود، بازیکنان روی تصمیمات داور اعتراض می‌کنند. در یک صحنه بازیکن حریف در محوطه جریمه روی بازیکن ما خراب شد که فکر می‌کنم پنالتی بود.

حسینی در مورد غیبت در نشست خبری و هماهنگی بازی گفت: با توجه به اینکه هتل ما با محل برگزاری یک ساعت و ربع فاصله داشت و جاده هم کم عرض بود، به همین دلیل نرسیدیم، امیدوارم مرا ببخشید.

وی در مورد اینکه بعد از گل، به سمت نیمکت نساجی خوشحالی کردید، عنوان کرد: به خاطر این خوشحالی که هیجانی بود، عذرخواهی می‌کنم. نیمکت نشینان نساجی دوستان من هستند و خودم عاشق مازندران هستم. اگر یک مقدار تند رفتیم، عذرخواهی می‌کنم.

پاسخی بگذارید