رئیس هیات ورزشهای همگانی خبر داد؛
تاریخ: 13:07 :: 2021/11/24
نام نویسنده: تحریریه
مازندران؛ میزبان رویداد مرحله نهایی فریزبی آقایان شد

رئیس هیات ورزش های همگانی مازندران از میزبانی شهرستان ساری در رویداد طرح ملی دیسک طلایی فریزبی خبر داد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روهام ابوطالبی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اعلام خبر فوق گفت : این مسابقات با نام طرح ملی دیسک طلایی فریزبی از تاریخ ششم تا هشتم آذرماه به میزبانی شهرستان ساری برگزار خواهد شد.
رئیس هیات ورزشهای همگانی مازندران با اشاره به حضور تیم های ۲۵ استان در این رویداد افزود؛ بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، تمامی تیم ها باید هنگام پذیرش، گواهی تزریق دو دوز واکسن کرونا و یا تست pcr بهمراه داشته باشند.
ابوطالبی همچنین محدودیت های کرونایی را عاملی برای افزایش وزن و گسترش بیماری های غیرواگیر دانست و تاکید کرد؛ هیات ورزش های همگانی مازندران، طرح های بسیاری را فراخور شرایط در جهت تشویق مردم به تحرک و نشاط در زمان این محدودیت ها به اجرا درآورده و انشالله با فروکش کردن کرونا طرحهای جذاب دیگر را برای تشویق مردم به اجرا درخواهد آورد.

وی نقش رسانه ها را در توسعه و تبلیغ ورزش همگانی مورد توجه قرار داد و تاکید کرد؛ کم هزینه ترین راه برای سلامت آحاد جامعه، ورزش و تحرک است که امیدواریم با حمایت مسئولان و با کمک رسانه های معظم استان در این مسیر حرکت نماییم.

پاسخی بگذارید