مدیرعامل نساجی مازندران؛
تاریخ: 21:57 :: 2021/11/20
نام نویسنده: آرمان رسول پور
چرا فقط ۵ درصد هوادار راه دادند؟/ حتما فتاحی در استقلال سمت دارد

مدیر عامل باشگاه نساجی گفت: ورزشگاه در فضای باز است و بگذارند ۷۰ هزار تماشاگر به استادیوم‌ها بیایند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایزد سیف الله پور پس از دیدار نساجی و استقلال اظهار داشت: تشکر می‌کنم از سازمان لیگ که اجازه داد که هواداران به این مسابقه بیایند ولی من یک سوال دارم که چرا ۵ درصد؟ اگر بحث پروتکل‌ها بود که هیچ پروتکلی اجرا نشد. این ورزشگاه فضای باز است و بگذراند مردم بیایند و از این مسابقه فوتبال استفاده ببرند. لذت این مسابقه به این بود که هوادار در ورزشگاه بود.

وی ادامه داد: یک سوال دیگر دارم که چرا اجازه ندادند ۳۰۰- ۴۰۰ تماشاگر ما به ورزشگاه بیایند. مگر نگفته بودند که ۵۰۰ تماشاگر می‌تواند به ورزشگاه بیاید. ما ۱۰۰ نفر تماشاگر در آزادی داشتیم.آقای سعید فتاحی ساعت ۳ بعد از ظهر به من گفتند که ۱۵۶ نفر از تماشاگران شما خریداری کردند.  به نظرم میزبان بهتر بود کاری می‌کرد که هوادار ما بیرون نیایستد و بتواند وارد ورزشگاه شود. آنها از قائم شهر به تهران آمده بودند که به ورزشگاه بیایند.

مدیر عامل باشگاه نساجی اظهار داشت: من از سازمان لیگ تشکر می‌کنم و درخواست دارم که بگذارند که ورزشگاه‌ها پر از تماشاگر بشود. فضای باز است و می‌توان ورزشگاه پر شود.

وی در خصوص اینکه این تصمیم در دست ستاد ملی کروناست، گفت: اگر این مسئله در دست ستاد ملی کروناست، مگر آنها نگفتند که از ۳۰ ام به بعد بازی‌ها برگزار شود. مگر همین شب گذشته نگفتند که به خاطر بازی کشتی، نمی‌توانیم بازی‌ها را با حضور تماشاگران برگزار کنیم ولی چرا ساعت ۲ بعد از ظهر اعلام کردند که بازی با حضور تماشاگر است.بهتر بود که می‌گفتند با حضور ۷۰ هزار تماشاگر بازی برگزار می‌شود. حیف است که این تماشاگران وارد ورزشگاه نشوند.

سیف الله پور اظهار داشت: اگر هفته آینده به اجازه دهند که تماشاگر به ورزشگاه بیاید، ما بازی را در ساری برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من خودم با سعید فتاحی صحبت کردم و گفتم بگذارید هواداران ما نیز به ورزشگاه بیایند.ایشان پیگیر بود ولی این اتفاق رخ نداد.

سیف الله پور در پاسخ به سوال خبرنگار که سعید فتاحی در چه سمتی از باشگاه استقلال با ایشان تماس گرفته،گفت: قطعا سعید خان در این تیم سمت دارند.

پاسخی بگذارید