هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران
تاریخ: 18:36 :: 2021/11/17
نام نویسنده: تحریریه
شکست ۲ نماینده مازندران / شکست پشت شکست !

هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که با شکست دو نماینده مازندران همراه بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و در این روز دو نماینده مازندران برابر حریفانشان تن به شکست دادند.

تیم پر مهره و مدعی کراپ الوند ایرانیان امروز در سالن یادگار امام الوند میزبان زندی بتن کلاردشت بود.

زندی بتن در این بازی ابتدا به گل رسید و رضا سپندار موفق شد دروازه تیم مهمان را باز کند.

اما در ادامه نیمه نخست کراپ سه گل به ثمر رساند. اشتباهات داوری و موقعیت‌های از دست رفته کلارشتی‌ها دست به دست هم داد تا زندی بتن نتواند بازی را به تساوی بکشاند.

 سعید اسلامی سنگربان زندی بتن نیز ضربه پنالتی نقطه دوم مهدی جاوید را در نیمه پایانی بازی مهار کرد اما در ادامه محمدرضا شجری از نقطه دوم موفق به گلزنی و ثبت هتریک شد.

اما در اصفهان، تیم فوتسال گیتی‌پسند در هفته دهم لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز در سالن پیروزی اصفهان میزبان شهروند ساری بود و در پایان نماینده مازندران و شهر ساری نتیجه را ۵ بر ۱ به میزبان خود واگذار کرد.

برای گیتی‌پسند در این دیدار علیرضا وفایی، سعید احمد عباسی، طاها مرتضوی، فرهاد توکلی و علی اصغر حسن زاده گلزنی کردند که نکته جالب گلزنی احمد عباسی و مرتضوی دو مازندرانی در این دیدار بود.

گیتی‌پسند که این هفته شهروند ساری را شکست داد، در هفته یازدهم لیگ‌برتر به مصاف زندی‌بتن کلاردشت دیگر نماینده مازندران می‌رود.

 بهنام فعال تنها گل شهروند ساری را در این دیدار وارد دروازه گیتی پسند کرد.

به گزارش فارس، زندی‌بتن با این شکست ۱۰ امتیازی باقی ماند و در رده نهم قرار گرفت و شهروند ساری در پایان این هفته با این شکست همچنان با دو امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

پاسخی بگذارید