آخرین خبرها از کشتی؛
تاریخ: 12:07 :: 2021/11/17
نام نویسنده: تحریریه
تصمیم‌گیری برگزاری فینال در روز یکشنبه / فولادین ذوب آمل ۲ کشتی‌گیر خارجی جذب کرد

زمان و مکان مرحله نهایی لیگ کشتی فرنگی روز یکشنبه مشخص خواهد شد. تیم آزاد فولادین ذوب آمل برای شرکت در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر ۲ کشتی‌گیر خارجی جذب کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات کشتی فرنگی در لیگ برتر در حال برگزاری است و تاکنون صعود دانشگاه آزاد و فولادین ذوب آمل به مرحله نیمه‌نهایی قطعی شده است. دانشگاه آزاد شب گذشته با غلبه بر شهدای مدافع حرم قم، سید بابل و خراسان جنوبی به مرحله بعد راه یافت. با پیگیری مسابقات در ۲ روز آینده جمعه شب تکلیف ۲ تیم دیگر مشخص خواهد شد تا تیم‌های راه یافته به مرحله بعد برای کسب قهرمانی با هم رقابت کنند.

با پایان مرحله برگشت مسابقات کشتی آزاد، قرار است ۱۸ آذرماه مرحله نیمه‌نهایی و فینال در آزادی برگزار شود اما در خصوص برگزاری این مراحل در کشتی فرنگی یکشنبه تصمیم‌گیری خواهد شد.

۲ تیم برتر جواز حضور در جام باشگاه‌های جهان را کسب خواهند کرد. در صورتی که فدراسیون بتواند این میزبانی را برعهده بگیرد، این احتمال وجود دارد ۳ تیم برتر جواز حضور در مسابقات را کسب کنند.

مرحله نیمه‌نهایی و فینال لیگ کشتی آزاد قرار است روز ۱۸ آذر برگزار شود. مراسم وزن کشی این رقابت ها روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلامی دیدار اول نیمه نهایی صبح پنجشنبه بین تیم‌های داروسازی سهند ارس و فولادین ذوب آمل و دیدار دوم نیز بین تیم‌های صنایع مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برگزار می‌شود.

تیم فولادین ذوب آمل در حالی در مرحله نیمه‌نهایی رقابت می‌کند که عباس گادجی ماگومدوف قهرمان وزن ۶۱ کیلوگرم رقابت‌های جهانی نروژ و محمدحبیب کادزی محمداف نایب قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم المپیک توکیو از بلاروس به این تیم پیوسته‌اند. پیش از این نیز تیم سهندارس کشتی‌گیر خارجی جذب کرده بود.

پاسخی بگذارید