هفته نخست لیگ دسته دوم؛
تاریخ: 13:00 :: 2021/11/16
نام نویسنده: تحریریه
باخت در گام اول/ شکست نزدیک شهدای بابلسر و شهرداری نوشهر

شهدای بابلسر در هفته نخست مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور با یک گل مغلوب میزبانش چوکای تالش شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهدای بابلسر در هفته نخست مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور با یک گل مغلوب میزبانش چوکای تالش شد.

این مسابقه پربرخورد و فیزیکی با گل به خودی حامد حسن زاده در دقیقه ۷۸ به سود تالشی ها پایان یافت.

محمد قربانیان سرمربی شهدای بابلسر تیمش را با ترکیب رسول مقصودی، سعید زارع، سیداحد شفیعی، احمد کیا، حمیدرضا بابایی، سیداحمد مهدی زاده، حامد حسن زاده، محمدجواد لورایی، علیرضا مهدی زاده، مهدی صالحی و ابوالفضل آذرنوشان وارد ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش کرد.

دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپا و در عین حال فیزیکی و پربرخوردی را به نمايش گذاشتند.

بازی بسته دو تیم اجازه هرگونه خودنمایی را از مهاجمان گرفت و محدود موقعیت های نصف و نیمه دو تیم نیز نتیجه ای در برنداشت.

در این نیمه تیم چوکا بارها با ارسال بلند اوت از دو جناح توسط میلاد پورمحسن و ایمان موسوی به دروازه شهدا حمله کرد که هر بار با هوشیاری رسول مقصودی دروازه بان و مدافعان بابلسر، نقشه آن ها ناکام ماند.

با شروع نیمه دوم، چوکا در روزی که علی نظرمحمدی، سرمربی خود را به دلیل محرومیت بر روی نیمکت نداشت، عنان بازی را با ۴ تعویض در اختیار گرفت و تیم شهدا هم با اجتماع در نیمه خودی به فکر حفظ نتیجه مساوی و استفاده از ضدحملات بود.

دفاع منطقی و حساب شده تیم شهدا تا دقیقه ۷۸ مانع فروپاشی دروازه این تیم شد اما در این دقیقه، ارسال بسیار بلند و محکم حمید خدابنده لو از جناح چپ تیم تالش با خوش شانسی پس از برخورد به زمین و سینه حامد حسن زاده مدافع چپ بابلسری ها وارد دروازه تیم شهدا شد.

اصرار شاگردان نظرمحمدی در این بازی بر روی ارسال از کناره های زمین و در روزی بیش از چند فرصت نه چندان جدی برای گلزنی داشت، سرانجام با یک اتفاق به گل برتری آن ها منجر شد.

پس از این گل شهدای بابلسر می توانست توسط قدیر آقاجانی مهاجم تعویضی خود بر روی پاس زیبا و عمقی علی بزرگیان به گل برسد ولی آقاجانی قدر این موقعیت را ندانست تا بازی با شکست نزدیک شهدای بابلسر خاتمه یابد.

مس نوین کرمان از دیگر نماینده مازندران یعنی شهرداری نوشهر میزبانی کرد. در این دیدار نوشهری ها با نتیجه نزدیک دو بر یک برابر میزبانش تن به شکست داد تا دست خالی کرمان را ترک کند.
گلزنان تیم میزبان: یاسر رحیمی نژاد – حمیدرضا محمدرفیعی
گلزنان تیم میهمان: محمد صابری پور(P)
کارت قرمز: میثم حسین پور(شهرداری نوشهر)

پاسخی بگذارید