سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران؛
تاریخ: 9:46 :: 2021/11/14
نام نویسنده: آرمان رسول پور
امیدوارم عدالت رعایت شود/سکوی قهرمانی را نشانه گرفته‌ایم

رضا یزدانی گفت: اگر عدالت در رقابت‌های لیگ به‌درستی رعایت شود اسپانسرها برای حضور در کشتی دلگرم می‌شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران پس از صعود به دور بعدی رقابت‌های لیگ در گفت و گویی اظهار داشت: ما در دور رفت نتوانستیم از همه ظرفیت‌های خود استفاده کنیم اما در دور برگشت تقریبا نفراتی که در اختیار نداشتیم به ما اضافه شدند و درمجموع بچه‌ها عملکرد نسبتا مطلوبی داشتند.

دارنده ۲ مدال طلا و ۲ برنز جهان تأکید کرد: هنوز از همه توان خود استفاده نکردیم و مطمئن باشید برای مرحله نیمه‌نهایی و فینال تیم ما تقویت خواهد شد چراکه همچنان در برخی اوزان با مشکل مواجهیم.

یزدانی افزود: رقابت در گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد نسبت به سایر گروه ها سخت‌تر بود چراکه تیم ستارگان با توجه به پتانسیل کشتی گیران داخلی و خارجی یکی از مدعیان بود اما به لطف خدا و تلاش اعضای تیم توانستیم راهی دور بعد شویم.

دارنده ۳ مدال طلای بازی‌های آسیایی بابیان اینکه امیدوارم عدالت در همه ابعاد رعایت شود تصریح کرد: اگر به دنبال جذب اسپانسرها برای کشتی هستیم باید آن‌ها را دلگرم کنیم، یکی از مواردی که در سال‌های اخیر همواره باعث دور شدن حامیان مالی شده عدم رعایت عدالت و اتفاقاتی است که شاید باز کردن آن در این مجال خوشایند نباشد، اما ما به فدراسیون کشتی و سازمان لیگ اعتماد کامل داریم و امیدوار هستیم با اجرای صحیح قانون و عدالت محوری موجب شوند همه‌چیز در وسط میدان مسابقه مشخص شود و هر تیمی برتر بود به حقش برسد.

سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران در خاتمه عنوان کرد: برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی و فینال برنامه داریم و  سکوی قهرمانی را نشانه گرفته‌ایم و برای رسیدن به این مهم با همه توان تلاش خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید