سرمربی تیم ملی بسکتبال
تاریخ: 12:01 :: 2021/10/21
نام نویسنده: تحریریه
کیسورین: بسکتبالیست‌های ایرانی باهوش و مستعد هستند/ مسیر افتخارآفرینی باز است

سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۴ گفت: بسکتبالیست‌های ایرانی باهوش و مستعد هستند و مسیر افتخارآفرینی برای ورزشکاران این رشته ورزشی باز است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اِوگینی کیسورین در حاشیه برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۴ به میزبانی شهرستان آمل، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در کشور ایران فعالیت دارم و کار بسکتبال را با رده پایه دنبال می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه ایران بازیکنان مستعد و باهوش دارد و در این کشور از من استقبال گرم شده است، افزود: بسکتبالیست‌هایی که پس از استعدادیابی انتخاب شدند سرشار از استعداد و توانایی هستند و طبیعی است که در کار خود ممکن است اشتباهاتی هم داشته باشند ولی با تمرین و تکرار اشتباهات تبدیل به نقاط قوت می‌شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۴ جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مهم این است که بازیکنان ایرانی خواهان یادگیری و تمرینات سخت و شدید هستند، خاطرنشان کرد: کاملا از بازیکنان و تمرین آنها راضی هستم هرچند آینده برای جوانان و نوجوانان است ولی آینده آنها بستگی به عملکرد در زمان حال است و می‌خواهیم در طول سه سال کار سخت با هوش کار کنیم.

این مربی با اشاره به اینکه برای همه بازیکنانی که استعدادیابی شدند کار سخت و خوب در برنامه دارم، تصریح کرد: شرایط بسیار خوبی در اردوی آمل فراهم است، کاملا از شرایط میزبانی راضی هستم و از امکانات و شرایط رضایت دارم، واقعا خوب است که بازیکنان در این مجموعه هم زندگی می‎کنند، هم تمرین دارند و هم از تغذیه مناسب و مطلوب برخوردارند تا از وقت‌شان به بهترین شکل استفاده شود و زمان برای آنها هدر نمی‌رود.

کیسورین با تأکید بر اینکه راه افتخارآفرینی برای بازیکنان باز است، متذکر شد: ما سخت کار می‌کنیم و با توجه به تجربه ۳۰ ساله می‌خواهم همه آنها را در اختیار بازیکنان قرار دهم تا آنها از آموخته‌هایم بهره بگیرند.

پاسخی بگذارید