پیروزی نساجی قائشمهر مقابل فجر شهید سپاسی شیراز / عکاس : احمد قربانی

هفته نخست بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر، با دیدار نساجی و فجر سپاسی در استادیوم شهدای ساری برگزارشد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت های بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ساری آغاز شد و دو تیم نساجی و فجرسپاسی به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با یک گل به سود نساجی به پایان رسید. در این دیدار که دو تیم دیدار پایاپایی، فیزیکی و کم موقعیتی را برگزار کردند، عبدالکریم اسلامی زننده نخستین گل لیگ بیست و یکم توانست ۳ امتیاز حساس را به حساب تیمش واریز کند.

در دقیقه ۲۳ این مسابقه، حرکت انفرادی و زیبای مسعود شجاعی پشت محوطه جریمه، با خطای حمید نعمتی کاپیتان فجری ها همراه شد. خود شجاعی و ایوب کلانتری پشت این توپ ایستادند که در نهایت کلانتری با شلیکی محکم و سهمگین ضربه اش را به سمت دروازه میهمان روانه کرد.

ایمان صادقی گلر فجری ها روی توپ اثر گذاشت اما به دلیل شدت این ضربه، او نتوانست توپ را یک ضرب مهار کند و توپ در ریباند مقابل عبدالکریم اسلامی قرار گرفت و این بازیکن نیز قدر موقعیت ایجاد شده را دانست و توپ را به طاق دروازه فجری ها چسباند.

در ادامه نیز نساجی و فجر سپاسی فرصت های نصف و نیمه ای برای گلزنی داشتند اما هیچ کدام از دو تیم موقعیت ۱۰۰ درصد گلزنی را به روی دروازه تیم مقابل خلق نکردند تا بازی با همین یک گل به سود نساجی به پایان برسد و شاگردان ساکت الهامی ۳ امتیاز مهم را در گام نخست دشت کنند.

نساجی در هفته دو این مسابقات به مصاف پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی خواهد رفت