سرمربی نساجی مازندران :
تاریخ: 19:59 :: 2021/10/18
نام نویسنده: تحریریه
الهامی: بازی اول بازی سختی است / نساجی با این هویت نباید خونه به دوش باشد

ساکت الهامی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری قبل از بازی با فجر شهید سپاسی شیراز حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دقایق قبل نشست خبری پیش از بازی ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران آغاز شده است.

ساکت الهامی سرمربی نساجی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت : خوشحالیم که لیگ برتر بعد از مدت ها دوباره استارت خواهد خورد و تیم ها همه برای جنگیدن برای یک جایگاه مناسب با هم به رقابت خواهند پرداخت.

الهامی به تیم رقیبش تبریک گفت و افزود : قبل از هر چیزی به تیم خوب فجر شهید سپاسی بابت صعودشان به لیگ برتر تبریک می گویم. این تیم خوب و دوست داشتنی که هیچ وقت جایگاهش در لیگ دسته اول نبوده و بعنوان یک تیم لیگ برتری و یک تیم دوست داشتنی از منطقه فارس شهر خوب شیراز با مردمان دوست داشتنی هستند. شیراز و فجر چند سالی جایشان در لیگ برتر واقعا به ناحق خالی بود و خوشحالم که الان در لیگ برتر هستند.

سرمربی نساجی مازندران با تقدیر اقدام باشگاه فجر بابت حضور بر سر مزار اسطوره باشگاه نساجی، بیان داشت: همچنین باید درود بفرستم بر روح پر فتوح شهید سپاسی عزیز که واقعا یکی از عزیزان و دوست داشتنی ترین تیم ها را به جامعه فوتبالی ما هدیه داده است.

وی در خصوص بازی فردا گفت : قطعا بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود چون درست است که تیم ها ناشناخته هستند و عوض شدند ولی برای ما یک بحث دیگری وجود دارد که فجر سال گذشته در لیگ برتر حضور نداشته است ولی با شناختی که از آقای کلانتری دوست خوبم دارم، یک مربی با اخلاق، با کلاس و با سبک بالای خودش همیشه تیم هایش فوتبال خیلی خوب، روی زمین و رو به جلو بازی می کنند.

الهامی افزود: میدانم که فردا بازی سخت و پرفشاری را خواهیم داشت. با توجه به اینکه هفته اول است، همه تیم ها امیدوار به این هستند که هفته اول را استارت خوبی بزنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. تیم ما نسبت به فصل گذشته ۸۰ درصدش حفظ شده است.امیدوارم فردا اول یک بازی با کیفیت و بعد بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم هر چند تیم فجر هم با بازی هایی که پیش فصل انجام داده است قطعا تیم بسیار گردن کلفتی است. ما فیلمی را نتوانستیم از این تیم ببینیم و این کار ما را سخت کرده است.

وی ادامه داد : تمام هدف ما این است که بچه ها فردا با کیفیتی که از خودشان به اجرا میگذارند به خواسته های خودمان برسیم.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص نقل و انتقالات هم صحبت کرد و گفت : در مورد نقل و انتقالات ما جزو تیم هایی هستیم که فکر می کنم خیلی ثبات خوبی را نسبت به تیم های دیگر لیگ داشته ایم. ۸۰ تا ۸۵ درصد نفرات خودمان را حفظ کردیم. کسانی که جذب تیم ما شدند چه آنهایی که جوان هستند و چه آنهایی سابقه ملی دارند و حتی کاپیتانی دارند بازیکنان بزرگی هستند که به جمع ما اضافه شدند و فکر میکنم تیم ما تیمی با کیفیت باشد.

وی ادامه داد : هر چند شروع فصل است ولی رفته رفته مطمئن هستم تیم ما به روالی که باید برسد خواهد رسید و جزو تیم هایی خواهیم بود که هواداران مان آن چیزهایی را که از آنها میخواهند بتوانند به اجرا بگذارند.

الهامی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بازیکن دیگری در نساجی جذب شود، گفت : ما دو سه سهمیه در لیست جا داریم ولی تمام تلاش ما این است که با همین نفرات به جلو برویم. من فکر میکنم تیم ما تیم کاملی است و برداشتی که دارم هفته اول تیم ها هیچکس برای خودش متصور این نیست که تیم مقابل تیم ضعیفی است اگر این فکر را بکنند همه در اشتباه هستند. بازی اول بازی سخت و پرفشار است در تورنمنت هایی که طولانی خواهد بود . اگر شناخت هم نداشته باشیم کار را برای شما سخت خواهیم کرد ولی با شناختی که از بچه ها دارم مطمئنم بازی خوبی را برابر فجر خواهیم داشت.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص هدف گذاری اش برای این فصل لیگ برتر، اظهار داشت: اگر از من بپرسید می توانم همینقدر به شما بگویم که فردا با فجر بازی داریم و فجر تیم بسیار گردن کلفتی است و در مورد فجر می توانم صحبت کنم که دنبال این هستیم که فردا از تیم فجر به آن چیزی که لازم داریم برسیم.

وی در خصوص استادیوم شهدای ساری گفت : نمیخواهم در مورد زمین ساری صحبت کنم چون اصلا در حیطه وظیفه من نیست. اما در مورد وطنی بخواهم صحبت کنم پر از غم و اندوه چیزی نمی ماند. نباید نساجی با این هویت با این شخصیت نباید خونه به دوش باشد. هرچند نساجی برای کل شمال و مازندران است ولی بالاخره خانه ما ورزشگاه وطنی است. تمام ناراحتی و دلواپسی من فقط این است که ما نمیتوانیم در خانه بازی کنیم.امیدوارم هر چه سریعتر بتوانیم در شرایطی قرار بگیریم که بتوانیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم و بتوانیم جوابگوی هواداران خوبمان باشیم

دیدار دو تیم نساجی مازندران و فجر سپاسی شیراز ساعت ۱۶ فردا در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می‌شود.

انتهای پیام / ۸۶۰۵۹

پاسخی بگذارید