سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز :
تاریخ: 19:19 :: 2021/10/18
نام نویسنده: تحریریه
کلانتری : میخواهیم پدیده لیگ برتر شویم / بازی با نساجی بازی سختی خواهد بود

نخستین نشست خبری سرمربی فجر سپاسی قبل از بازی با نساجی در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال کشور آغاز شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین نشست خبری سرمربی فجر سپاسی قبل از بازی با نساجی در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال کشور آغاز شده است.

به گزارش مازنداسپرت، نخستین نشست خبری علی‌اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی قبل از بازی با نساجی در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال کشور دقایق قبل آغاز شده است.

علی‌اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی در جمع خبرنگاران در خصوص نخستین دیدارش در لیگ برتر و دیدارش در برابر تیم فوتبال نساجی مازندران، با ذکر یاد و خاطره از مرحوم نادر دست نشان، اظهار داشت: مازندران، قائمشهر و نساجی ر همیشه به اسم ایشان که شماره هفت اسطوره ای بودند میشناختند و من افتخار این را داشتم که یکی از دوستان نزدیک و خوب ایشان بودم. خدا نادر خان را رحمت کنه و به خانواده ایشان صبر عنایت بفرماید.

وی افزود : خیلی خوشحال هستم که این فصل هم فجر شهید سپاسی و هم نساجی در لیگ برتر حضور داریم. اتفاقی که سال های خیلی زیاد این مسائل بود و این دو تیم بازی های زیادی با هم داشتند و شوق خیلی زیادی در کشور بوجود آمده بودبخاطر اینکه تیم های ریشه دار در لیگ برتر هستند.

کلانتری بیان داشت : آرزو میکنم بازهم تیم های ریشه دار و قدیمی به لیگ برتر صعود کنند.

سرمربی فجرشهید سپاسی شیراز در خصوص بازی فردای این دو تیم گفت : بازی هم اولین بازی است و همیشه بازی نخست در هر لیگی شرایط خاص خودش را دارد. بخاطر اینکه بازی های رسمی انجام نشده، تیم ها شناخت نسبی از هم دارند.

وی ادامه داد: بازی سختی خواهد بود و هر دو تیم دنبال گرفتن امتیاز هستیم. به این شکل نیست که ما نخواهیم از اول خوب شروع کنیم یا بگذاریم برای موقعیتی دیگر! ما انشالله با شناختی از نساجی و کادرفنی این تیم داریم، یک بازی خیلی خوبی در شکل تیم فجر شهید سپاسی از نظر اخلاق، رفتار و جوانمردی همیشه زبانزد بوده ما در لیگ انجام خواهیم داد تا با نتایج خوب بتوانیم لیگ را به اتمام برسانیم.

کلانتری در خصوص فعالیت این تیم در نقل و انتقالات گفت : بازیکنان خوبی جذب کردیم و یک تعداد از بازیکنان ما مثل همیشه بعنوان بازیکن سرباز به اضافه می شوند.چند تا پست را هم که احتیاج داشتیم از بازیکنان خوب آزاد به تیم ما ملحق شدند. ما نمیتوانستیم در واقعیت آنجور که باید و شاید در بازار قراردادها و نقل و انتقالات وارد بشویم بخاطر رقم هایی که داشتند. بازیکنان سربازی نیز مد نظر ما بود که میخواستیم این سربازها را جذب کنیم ولی مبالغی به ما گفتند که در بازار آزاد هم این مبالغ نبود و به همین دلیل نتوانستیم جذب کنیم. با این وجود با این بازیکنانی که داریم راضی هستیم.

وی ادامه داد : ما یک تیم یکدست داریم و هیچ چیزی بهتر از این نیست که در یک مجموعه ای همدلی و یکدست بودن وجود داشته باشه که خداروشکر مثل فصل قبل که تیم ما صعود کرد، همین اتفاق افتاده و انشالله اگر بتوانیم در آینده دو سه بازیکن دیگر به تیم اضافه می کنیم اما با همین شرایطی که داریم امیدوار هستیم که بتوانیم پدیده مسابقات بشویم.

کلانتری در خصوص هدف فجر شهید سپاسی در این فصل اظهار داشت: اگر واقع بین باشیم، ما فصل اول حضورمان است و چون یک تیم تازه وارد نیستیم و تیمی به نام فجر شهید سپاسی هستیم که چندین سال در لیگ برتر بودیم. ما نصف راه را رفته ایم و می توانیم هم امسال کاری کنیم که خیلی ها باور نکنند که فجر شهید سپاسی در سال اول بتواند بدرخشد و جایگاه خوبی بدست بیاورد.

وی ادامه داد : ما هدفمان این است که خوب بازی کنیم، جایگاه خوب بگیریم و بتوانیم پدیده مسابقات بشویم.

سرمربی فجر در خصوص برگزاری دیدار این تیم دو تیم در ورزشگاه شهدای ساری، گفت: فصل پیش در ورزشگاه شهدای ساری با رایکای بابل بازی کرده بودیم. ولی الان نمیدانم چه بازسازی ای در این ورزشگاه صورت گرفته و چقدر به آن استانداردهایی که لیگ برتر احتیاج دارد نزدیک شده است. ما آنرا سپردیم به گروه فدراسیون که ببینند و خودشان بررسی کنند که اگر می شود بازی برگزار کنند و اگر نمی شود مهلت داده شود تا نواقص برطرف شود. الان هم چون فدراسیون تایید کرده ما هم میپذیریم که بازی کنیم.

دیدار دو تیم فجر سپاسی شیراز و نساجی مازندران فردا بعدازظهر از ساعت ۱۶ در وزرشگاه شهدای ساری برگزار می‌شود.

به دلیل آماده نبودن ورزشگار شهید وطنی در این نیم فصل ساروی‌ها در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری، میزبان نساجی هستند.

پاسخی بگذارید