با حضور در شهر رویان مازندران
تاریخ: 13:31 :: 2021/10/18
نام نویسنده: تحریریه
مهدی حب درویش رکوردهای جدیدی ثبت کرد + عکس

مهدی حب درویش با حضور در شهر رویان مازندران و به دعوت تیم پیشکسوتان شهروند رویان و هنرمندان پاسارگاد به هنرنمایی با توپ و ثبت رکوردهای جدیدی پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی حب درویش با حضور در شهر رویان مازندران و به دعوت تیم پیشکسوتان شهروند رویان و هنرمندان پاسارگاد به هنرنمایی با توپ و ثبت رکوردهای جدیدی پرداخت.

رکورددار روپایی جهان در کتاب گینس برای نخستین بار ۲ هزار روپایی در قایق در حال حرکت به مسافت یک کیلومتر زد و همچنین با ران پا در آب در مدت یک دقیقه ۱۲۰ روپایی زد.

دیگر رکورد رئیس کمیته روپایی ایران دیگر سر زدن در آب به مدت یک دقیقه و به تعداد ۱۲۵ عدد بود. ضمن اینکه وی توانست مسافتی ۲۰ متری در آب را با ران پا روپایی بزند. آخرین رکورد حب درویش ۱۱۳ روپایی در مدت یک دقیقه در قایق ثابت بود.

پیش از این رکورددار روپایی جهان با توپ‌های فوتبال، تنیس و تیله حدنصاب‌های متعددی به صورت رو به عقب بر روی پله‌های برج میلاد، ۳۰ ساعت روپایی با توپ فوتبال و ۱۰ ساعت با توپ تنیس ثبت کرده است. او به خاطر مورد آخر که توانست ۷۰ هزار بار با توپ تنیس در دبی امارات روپایی بزند نامش را در کتاب گینس ثبت کرد. ضمن اینکه حب درویش مسافت ۲۰ کیلومتری حرم حضرت عبدالعظیم تا بهشت زهرا(س)، مسافت ۱۷ کیلومتری حرم حضرت معصومه (س) تا جمکران، پیست ۲۲۰۰ متری بین‌المللی «دربندسر» روی برف، مسافت میدان فردوسی تا میدان فلسطین و میدان انقلاب تا میدان آزادی تهران را بدون استراحت روپایی زده است.

او در کشورهای روسیه و مالزی هم به ثبت رکورد پرداخته و یک ساعت بدون استراحت روی تردمیل روپایی زده است. رئیس کمیته روپایی ایران موفق شده در یک دقیقه ۱۰۳ روپایی با توپ راگبی، ۱۱۷ روپایی با آدامس، ۹۹ عدد با لیموترش، ۱۰۸ تا با شکلات و ۱۰۸ عدد با تراش را به مجموعه رکوردهایش اضافه کند.

 

پاسخی بگذارید