با حضور ۴۵ تیرانداز برتر
تاریخ: 12:17 :: 2021/10/16
نام نویسنده: تحریریه
نفرات برتر مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی شهرستان ساری مشخص شدند

مسابقات تیراندازی اهداف پروازی تراپ به مناسبت آغاز ولایت حضرت ولیعصر(عج) و هفته تربیت بدنی که با حضور تیراندازان شهرستان ساری به میزبانی روستای سلیم شیخ بخش کلیجانرستاق برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات تیراندازی اهداف پروازی تراپ به مناسبت آغاز ولایت حضرت ولیعصر(عج) و هفته تربیت بدنی که با حضور تیراندازان شهرستان ساری به میزبانی روستای سلیم شیخ بخش کلیجانرستاق برگزار شد.
رییس هیات تیراندازی شهرستان ساری با تبریک ایام ولایت امام زمان (عج) و هفته تربیت بدنی گفت: این مسابقات با حضور ۴۵ تیرانداز برتر شهرستان ساری برگزار گردید.
مصطفی نیک نقش سطح مسابقات را خوب ارزیابی کرد و در ادامه افزود: افراد شرکت کننده از تیراندازان خوب شهرستان بودند که برخی از آن‌ها تجربه شرکت و کسب رتبه برتر مسابقات استانی و کشوری داشتند.
وی با تقدیر از میزبانی بخش کلیجانرستاق و روستای سلیم شیخ اظهار داشت: در صورت اعلام آمادگی دوستان جهت میزبانی هیات آمادگی برگزاری این مسابقات هیجان انگیز در نقاط مختلف شهرستان ساری را دارد.
در پایان این مسابقات که با حضور شهرام ایرجی عضو شورای اسلامی شهر ساری و آرمان قلی نژاد بخشدار کلیجانرستاق از ۳ نفر برتر تقدیر به عمل آمد که به ترتیب آقایان ابوالفضل تقیان ، فرهاد کهنسال، بهروز رمضانپور مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

 

پاسخی بگذارید