تکواندو جام فجر
تاریخ: 11:50 :: 2021/10/14
نام نویسنده: تحریریه
درخشش دختران تکواندوکار مازنی با کسب ۸ مدال

دختران مازنی در سی و یکمین دوره رقابت های بین المللی جام فجر حضور و درخششی وجد آور داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این پیکارها که در تهران برگزار شد ۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز توسط دختران مبارز و شایسته مازندرانی بدست آمد که موفق شدند در اوزان مختلف بر روی سکوهای قهرمانی جای بگیرند و به مدال های بین المللی مازندران بیفزایند.

در این مسابقات مریم رضانژاد در وزن ۵۳- کیلوگرم و زهرا شیدایی در وزن ۵۷- کیلوگرم قهرمان شدند، زهرا وطن دوست در وزن ۵۳- کیلوگرم و همتا برجسته در وزن ۴۹- کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و در وزن ۴۶- کیلوگرم فرشته خزائی، در وزن ۵۳- کیلوگرم مهشاد خزائی و در وزن ۶۲- کیلوگرم عالمه پوشیان و تینا مدانلو صاحب گردن آویز برنز شدند.

مازندران با ۱۴ تکواندوکار در این پیکارها حضور یافت که کسب ۸ مدال نتیجه ای مطلوب است بخصوص اینکه در بسیاری از اوزان مازندرانی ها مقابل هم صف آرایی کردند.

اتفاق جالب در وزن ۵۳- کیلوگرم کیلوگرم است که سه مازندرانی روی سکوهای قهرمانی آن ایستادند.

فاطمه فردی و سوسن حاجی پور مربیان مازندرانی در کنار تکواندوکاران حضور داشتند و راضیه سینایی به عنوان داور درجه یک بین المللی استان قضاوت کننده این رویداد بود.

مسابقات جام فجر ۱G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد.

    

پاسخی بگذارید