مسابقات تکواندو بین المللی جام فجر
تاریخ: 11:49 :: 2021/10/16
نام نویسنده: تحریریه
اولین روز مسابقات تکواندو / یک طلا و ۲ مدال از مازنی ها

با پایان اولین روز از سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر مردان، هوگوپوشان مازندران ۳ مدال طلا و برنز کسب کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سی‌ویکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از صبح امروز (جمعه – ۲۳ مهرماه) در هتل “پارسیان استقلال” تهران آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۷۱ تکواندوکار از ۹ کشور ایران، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، عراق، لبنان و هند و در هشت وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم پیگیری می‌شود.

امروز و در نخستین روز این رویداد بین‌المللی تکواندوکاران اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند که مازندران در نخستین روز این دیدار ۷ نماینده داشت که به مصاف حریفان خود رفتند و صاحب ۳ مدال در ۲ وزن شد.

دانیال بزرگی با برد پیاپی مقابل حریفانش در وزن ۷۴- کیلوگرم قهرمان این دوره شد و امیررضا صادقیان در همین وزن به مدال برنز رسید.

حسن بشیری هوگوپوش وزن ۸۷- کیلوگرم بر سکوی سوم ایستاد و نشان برنز بر گردن آویخت.

رضا حصاری، عرفان جمشیدی، ایمان اکبرزاده و عرفان بزرگی از دیگر تکواندوکاران مازندران در این رقابتها از کسب مدال بازماندند.

مبارزات تکواندوکاران اوزان ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۷+ کیلوگرم فردا (شنبه – ۲۴ مهرماه) برگزار خواهد شد.

اين دوره از مسابقات ۱G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتياز در رنكينگ المپيك تعلق مي‌گيرد.

گفتنی است، روز گذشته (پنج شنبه – ۲۲ مهرماه) بانوان تکواندوکار مازندران با ۸ مدال (۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز ) به کار خود در رقابتهای بین المللی جام فجر پایان دادند.

پاسخی بگذارید