امیرمحمد یزدانی:
تاریخ: 11:04 :: 2021/09/19
نام نویسنده: آرمان رسول پور
برایم مهم نیست چه کسی روبرویم کشتی می گیرد/ در مسابقات جهانی فقط به مدال طلا فکر میکنم

امیرمحمد یزدانی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی نروژ عنوان کرد:اصلا برایم مهم نیست حریف اصلی ام چه کسی است و بیشتر روی کشتی خودم تمرکز دارم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرمحمد یزدانی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی نروژ در خصوص شرایط اردو گفت: نزدیک به ۲۰ روز است که در اردو هستیم و شرایط بسیار خوبی هم از لحاظ تمرینی و هم از لحاظ روحی داریم. تمرینات بسیار منظم در حال برگزاری است و شرایط خوابگاه بسیار خوب شده ضمن اینکه وجود پیست تارتان هم باعث شده که دیگر لازم نباشد تا پیست آزادی برویم و همینجا بهترین امکانات را در اختیار داریم.

وی درخصوص تغیییرات در کادر فنی و حضور پژمان درستکار به عنوان سرمربی گفت: هم کادر فنی قبلی و هم کادر فنی جدید بسیار خوب بودند. البته ما وظیفه داریم که طبق دستورات کادر فنی کار کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. ولی کادر فنی جدید سعی کرده که از مربیان جوان تری استفاده کند و این برای ما هم بهتر است و حس نزدیک تری به هم داریم .
یزدانی در مورد شیوه تمرینات گفت: تابع کادر فنی هستیم و کل تمرینات را با نظر سرمربی پیگیری می کنیم. اگر هم تمرینات جداگانه ای داشته باشیم با ایشان هماهنگ می شویم تا مشکلی نداشته باشیم.
آزادکار ۶۵ کیلو کشورمان گفت: در مسابقات جهانی فقط به مدال طلا فکر میکنم و امیدارم که بتوانم این مدال را کسب کنم و تمام سعی و تلاش خود را برای تحقق این مهم می کنم. در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ حضور داشتم البته آن موقع ۱۸ سالم بیشتر نبود و کم تجربه بودم، اما لان در چند انتخابی و کسب سهمیه المپیک شرکت کرده ام و تجربه لازم را دارم.
وی افزود: اصلا برایم مهم نیست حریف اصلی ام چه کسی است و بیشتر روی کشتی خودم تمرکز دارم.
یزدانی در مورد حضور مربیان سازنده در اردوها گفت: در این دوره از مربیان جوانی مثل آقایان آقاجانی، امینی، احسان پور و اسلامی استفاده شده است که از لحاظ بار فنی و اخلاقی بسیار خوب هستند و به ما کمک می کنند. من قبلا با آقای احسان پور در اردو بوده ام و ایشان به من خیلی کمک می کنند.
یزدانی در مورد حضورش در لیگ برتر کشتی که بعد از رقابت های جهانی برگزار خواهد شد گفت: هنوز پیشنهاد خاصی نداشته ام و کل تمرکزم روی مسابقات جهانی است چون هدف اصلی ام این مسابقات است. البته امیدوارم بعد از مسابقات جهانی بتوانم با یک تیم خوب قرارداد ببندم تا از لحاظ مالی نیز پشتیبانی شوم.

پاسخی بگذارید