تاریخ: 10:38 :: 2021/09/15
نام نویسنده: آرمان رسول پور

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مراسم تجلیل از افتخارآفرینان کاراته انتخابی تیم ملی برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم تجلیل از قهرمانان کاراته، انتخابی تیم ملی با حضور دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان، بریمانی معاون امور ورزش، فرجپور معاون ورزش بانوان و رجبی رئیس هیات کاراته، در سالن اجتماعات ‌شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

دکتر رنگرز در این آئین گفت : خدمت به ورزشکاران و مربیان سازنده استان را وظیفه میدانم و کاراته یکی از قدیمی ترین رشته های ورزشی ماست. حضور این رشته در المپیک یک اتفاق خوب بود و کاراته جایگاه مناسبی در استان دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان افزود؛ هرچه بتوانیم در حوزه سخت افزار و زیرساخت و همچنین تقویت انگیزه مربیان و ورزشکاران کار کنیم به همان اندازه خروجی خواهد داشت.
وی افزود؛ با توجه به افتخارات و استعدادهای ناب، حق مطلب درباره کاراته مازندران ادا نمی شود و معتقدم مازندران باید ویژه و خاص دیده شود.
رنگرز تاکید کرد؛ کاراته رشته پرمدال و با جامعه آماری متنوع است و هیات هایی که برنامه داشته باشند بیشتر مورد حمایت خواهند بود. و اعتبارات تناسبی با حجم افتخارات ورزش مازندران ندارد چراکه این استان می تواند در رقابت های بین المللی به تعداد روزهای سال مدال کسب کند.
گفتنی است، در ابتدای این مراسم، رجبی رئیس هیات کاراته مازندران نیز گزارشی از عملکرد این رشته ورزشی ارائه کرد.

پاسخی بگذارید