تاریخ: 10:36 :: 2021/09/15
نام نویسنده: آرمان رسول پور
در جلسه ای مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر چه گذشت؟

با حضور مدیرعامل و دست اندرکاران نساجی قائمشهر در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، آخرین وضعیت میزبانی این تیم در لیگ برتر بررسی شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جلسه دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان و ایزد سیف الله پور مدیرعامل نساجی به منظور بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال نساجی و شرایط میزبانی این تیم در لیگ برتر برگزار شد.

دکتر رنگرز در این نشست صمیمانه گفت : با همه توان برای کمک به نساجی ایستاده ایم و از شخص استاندار محترم نیز بدلیل حمایت ها و پیگیری ها تشکر میکنم.
وی افزود؛ مراحل قانونی برای اجرای پروژه تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی صورت گرفت و اراده بر این بود مسیر قانونی بهره مندی از ظرفیت تمام پیمانکاران صورت پذیرد اما بدلیل فشردگی موضوعات، درخواست هوادارن پرشور و محدودیت زمانی ، چاره ای جز مسیر ترک تشریفات نبود. که البته فرایند قانونی آن صورت پذیرفت و عملیات اجرایی پروژه در شرف انجام است.
مدیرکل ورزش و جوانان همچین بیان داشت؛ نساجی مازندران آبروی ورزش استان است و برای ادامه حمایت ها از این تیم ریشه دار مصمم هستیم.
ایزد سیف الله پور مدیر عامل نساجی قائمشهر هم در این نشست گفت : در بازدید از ورزشگاه شهدای ساری مشاهده شد که اتفاقات خوبی برای بهبود شرایط بوجود آمد گ، البته اشکالات کوچکی وجود دارد که تا زمان شروع لیگ قابل رفع است.
وی افزود؛ صمیمانه از تلاش های شخص دکتر رنگرز و دستگاه ورزش و جوانان برای فراهم آوری زمینه میزبانی نساجی قدردانی میکنیم.

پاسخی بگذارید