امیرحسین زارع؛
تاریخ: 10:12 :: 2021/09/15
نام نویسنده: آرمان رسول پور
به حریفانم فکر نمی‌کنم چون طلا می‌خواهم/اسپانسرها بیشتر از کشتی حمایت کنند

دارنده مدال برنز کشتی در المپیک توکیو گفت: به این فکر نمی‌کنم در مسابقات جهانی چه حریفی دارم چون تلاش من کسب طلاست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین زارع در گفت‌وگویی، درباره وضعیت تمرینی خود برای مسابقات جهانی نروژ، عنوان کرد: تمام تلاش من این بود که بعد از المپیک تمرینات خوبی داشته و اشتباهاتم را جبران کنم تا در مسابقات پیش رو بهترین نتایج را داشته باشم.

آزادکار سنگین‌وزن کشورمان افزود: من از نظر روحی و روانی در المپیک خودم را برای مدال طلا آماده کرده بودم اما یکسری اتفاقات خواسته و ناخواسته رخ می‌دهد. بعد از المپیک به اشتباهات خودم پی بردم و به دنبال جبران هستم، امیدوارم تکرار نکنم.

زارع همچنین درباره حریفانش در مسابقات جهانی نروژ، خاطرنشان کرد: از المپیک که برگشتیم تمرینات را برای مسابقات جهانی آغاز کرده‌ایم، شرایط خوب است و کادر فنی جدید هم انتخاب شده‌اند که کارها را پیگیری می‌کنند. به این فکر نمی‌کنم چه حریفی از کدام کشور می‌آید، به دنبال طلا هستم اما ناگفته نماند در ورزش قهرمانی باید یکسری رقبای خوب را بررسی کرد.

مدال آور المپیک توکیو در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید حریفانی که در المپیک داشتی در مسابقات جهانی هم حضور داشته باشند، گفت: خبری ندارم اما قطعا هر چه به مسابقات نزدیکتر می‌شویم مربیان به فکر این موضوع هستند و آنالیز می‌کنند. امیدوارم بتوانم با نتیجه خوب و مدال طلا به کشور برگردم.

وی درباره اینکه برای لیگ امسال چه برنامه‌ای دارد، یادآور شد: با توجه به اینکه هم از المپیک و هم از مسابقات جهانی برمی‌گردم شاید مثل سال‌های قبل در لیگ شرکت نکنم اما از آن جایی که آمل تیم فولاد ذوب را شرکت داده و مسئولیتی بر گردنم دارم مبنی بر اینکه برای شهرم کشتی بگیرم، حتما این کار را انجام می‌دهم. امیدوارم تا جایی که توان دارم به کمک این تیم بیایم.

زارع درباره مبلغ پایین قراردادها در لیگ کشتی تصریح کرد: واقعا مبالغ قراردادها ناچیز بوده و قابل گفتن نیست. خواسته من این است اسپانسرهای بیشتری جذب کشتی که ورزش اول این کشور است، شوند. در کشتی ورزشکاران با لیاقت زیادی هستند به همین دلیل باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. تنها منبع قرارداد ما ورزشکاران لیگ است و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

پاسخی بگذارید