اظهارنظرمدال آور المپیک توکیو ؛
تاریخ: 16:52 :: 2021/09/12
نام نویسنده: آرمان رسول پور
کمپ تیم های ملی کشتی مهیا شد تا کشتی گیران در آرامش کامل تمرین کنند

حسن یزدان مدال آور المپیک توکیو نظر خود را در مورد کمپ تیم های ملی اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کمپ تیم های ملی کشتی، شامل خانه های کشتی شهید ابراهیم هادی، شهید مصطفی صدرزاده و محوطه ی بیرونی آن که مجهز به پیست دومیدانی (تارتان) دارای فضای سبز اختصاصی برای کشتی گیران ملی پوش است بنام شهید سهپبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد و روز ۱۷ شهریورماه نیز توسط دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به افتتاح رسید.

حسن یزدانی دارنده مدال نقره کشتی آزاد المپیک توکیو در مورد این کمپ گفت: به نظر من این کمپ از نظر امکانات بسیار عالی است.
وی ادامه داد: پیست دومیدانی استاندارد نیز برای راحتی کار ملی پوشان در این کمپ احداث و فضای سبز و اقامتی بهتری نیز در نظر گرفته شده تا کشتی گیران در آرامش کامل به تمرینات خود بپردزاند.
وی تصریح کرد: البته قرار است که در این کمپ  استخر و رستوران هم احداث شود و شرایط آن روز به روز بهتر شود.
یزدانی اظهار داشت: به نظر من باید نمونه ی این کمپ ها در شهرهای دیگر هم باشد چراکه در روحیه ورزشکاران تأثیر بسزایی دارد. البته اینکار نیاز به همت مسئولین و حمایت وزارت ورزش و جوانان دارد و رئیس فدراسیون نیز تمام تلاش خود را برای محقق شدن آن به کار خواهد بست.
دارنده مدال های طلای المپیک و جهان در مورد حضورش در رقابت های جهانی نروژ گفت: مطمئنم که با دعای خیر مردم بهترین کشتی را در این مسابقات خواهم گرفت.

پاسخی بگذارید