استراحت به ستاره های استقلال تصمیم مجیدی برای بازی با نساجی
تاریخ: 23:22 :: 2021/07/23
نام نویسنده: آرمان رسول پور
سرمربی تیم فوتبال استقلال تصمیم دارد به چند بازیکن تیمش برای بازی با نساجی استراحت بدهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال استقلال چند روزی است به دلیل مشکلات مالی تمریناتش برگزار نمی شود و بازیکنان این تیم به دلیل اینکه دریافتی آنها به ۷۰ درصد نرسیده از وضعیتشان راضی نستند.  تمرینات استقلال طی روزهای اخیر برگزار نشده و آبی پوشان بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان حتی یک جلسه هم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال استقلال چند روزی است به دلیل مشکلات مالی تمریناتش برگزار نمی شود و بازیکنان این تیم به دلیل اینکه دریافتی آنها به ۷۰ درصد نرسیده از وضعیتشان راضی نستند.

 تمرینات استقلال طی روزهای اخیر برگزار نشده و آبی پوشان بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان حتی یک جلسه هم تمرین نکرده اند. ظاهرا مجیدی تصمیم دارد در بازی با نساجی به چند ستاره تیمش استراحت بدهد. نفراتی مثل قائدی، اسماعیلی، رضاوند و… بازیکنانی هستند که به احتمال فراوان در بازی با نساجی حضور نخواهند داشت.

حسین مرادمند هم به دلیل مصدومیت در چمن مصنوعی شرایط بازی ندارد و سرمربی استقلال نمی خواهد ریسک کند تا بازیکنانش در قائمشهر دچار مصدومیت شوند.

تیم فوتبال استقلال بعد از شکست پرسپولیس راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی شده و مجیدی تصمیم دارد برای این مرحله از بازیکنانش مراقبت کند. مراسم قرعه کشی نیمه نهایی جام حذفی روز دوشنبه برگزار خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید