حریفان تیم ملی والیبال بانوان در رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شدند
تاریخ: 20:22 :: 2021/07/16
نام نویسنده: آرمان رسول پور
با انجام قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا، تیم ملی کشورمان حریفان خود را در گروه B این رقابت‌ها شناخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مراسم قرعه‌کشی مسابقات قهرمانی زنان آسیا امروز (۲۵ تیرماه) به‌صورت آنلاین برگزار شد. این رقابت‌ها درحالی قرار است از ۷ شهریورماه به میزبانی فیلیپین برگزار شود که با توجه به انصراف چین و ژاپن از حضور در این دوره از رقابت‌ها، هم تاریخ برگزاری مسابقات دستخوش تغییر شد و هم با […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مراسم قرعه‌کشی مسابقات قهرمانی زنان آسیا امروز (۲۵ تیرماه) به‌صورت آنلاین برگزار شد.

این رقابت‌ها درحالی قرار است از ۷ شهریورماه به میزبانی فیلیپین برگزار شود که با توجه به انصراف چین و ژاپن از حضور در این دوره از رقابت‌ها، هم تاریخ برگزاری مسابقات دستخوش تغییر شد و هم با رسیدن تعداد شرکت‌کنندگان به ۸ تیم، مقرر شد مسابقات در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار شود.

به این ترتیب طبق قرعه‌کشی انجام شده، تیم ملی والیبال زنان کشورمان در گروه دوم با تیم‌های تایلند، کره جنوبی و استرالیا هم‌گروه شد.

ملی‌پوشان کشورمان روز یکشنبه (۷ شهریورماه) در اولین تقابل خود در قهرمانی آسیا به مصاف کره جنوبی می‌روند. تایلند و استرالیا دیگر رقبای کشورمان هستند که تیم ملی به ترتیب در تاریخ ۸ و ۹ شهریور مقابل آن‌ها صف‌آرایی خواهد کرد.

با توجه به انصراف دو تیم از حضور در مسابقات، رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا یک روز زودتر و در تاریخ ۱۳ شهریورماه به پایان می‌رسد./فارس

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: فیلیپین، قزاقستان، تایپه، ازبکستان
گروه B: تایلند، کره جنوبی، ایران، استرالیا

برنامه بازی‌های ایران:

۷ شهریور (۲۹ آگوست) : ایران- کره جنوبی
۸ شهریور (۳۰ آگوست): ایران – تایلند
۹ شهریور (۳۱ آگوست): ایران – استرالیا

پاسخی بگذارید