به میزبانی مازندران
تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
نام نویسنده: تحریریه
آغاز انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در رامسر/ اطمینان خاطر درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان “گرامیداشت امیر سرلشکر خلبان شهید حسین خلعتبری) از امروز (چهارشنبه) و به مدت دو روز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن شهید چمران رامسر برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی کشتی آزاد نوجوانان ” گرامیداشت امیر سرلشکر خلبان شهید حسین خلعتبری) از امروز به مدت ۲ روز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن شهید چمران شهر رامسر استان مازندران آغاز شد.

عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی مازندران در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار داشت: این رقابت‌ها با حضور ۳۱۸ کشتی‌گیر در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان کشور در اردوگاه شهید چمران شهرستان رامسر شروع شده است.

وی گفت: این رقابت‌ها به مدت دو روز و تا عصر روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

رئیس هیأت کشتی مازندران بیان کرد: تمامی ورزشکاران و مربیان و اعضای تیم تست کرونا داده‌اند تا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی این انتخابی برگزار می‌شود.

محمدیان افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده نفرات برتر اوزان مختلف برای حضور در رقابت‌های آسیایی دهلی که قرار است تیر‌ماه امسال برگزار شود به ارود دعوت می‌شوند.

رئیس هیأت کشتی مازندران ادامه داد: بر اساس جدول تنظیمی فدراسیون کشتی کشور در این دوره از رقابت‌ها، به ترتیب در اوزان ۴۵ کیلوگرم ۲۱ کشتی‌گیر، ۴۸ کیلوگرم  ۲۵ کشتی‌گیر، ۵۱ کیلوگرم  ۳۲ کشتی‌گیر، ۵۵ کیلوگرم  ۴۴ کشتی‌گیر، ۶۰ کیلوگرم ۴۶ کشتی‌گیر، ۶۵ کیلوگرم ۳۵ کشتی‌گیر، ۷۱ کیلوگرم  ۳۹ کشتی‌گیر، ۸۰ کیلوگرم ۳۱ کشتی‌گیر، ۹۲ کیلوگرم ۲۷ کشتی‌گیر، ۱۱۰ کیلوگرم  ۱۸ کشتی‌گیر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

محمدیان در پایان گفت: ما مازندرانی‌ها معروف به مهمان نوازی هستیم و امیدواریم در این مسابقات دو روزه در استان مازندران به همه تیم‌ها خوش بگذره و امیدوارم بتوانیم مسابقات بسیار خوب و بامحتوا برگزار کنیم.

پاسخی بگذارید