با انتخابات؛
تاریخ: ۹:۰۵ :: ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
فوتبال مازندران چشم انتظار برگزاری انتخابات / انتخابات بعد ماه رمضان !؟

قرار بود انتخابات هیات فوتبال مازندران بهمن ماه سال گذشته برگزار شود اما همزمانی انتخابات هیات فوتبال با فدراسیون نظم برگزاری این انتخابات در مازندران را بهم زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تکلیف انتخابات هیأت فوتبال مازندران بعد از گذشت چند ماه از پایان دوره ریاست بهروان هنوز مشخص نشده است.

خیلی‌ها بر این باور بودند که شاید پایان سال گذشته انتخابات هیأت فوتبال مازندران برگزار خواهد شد و فوتبال مازندران بعد از دو سه دهه رئیس جدید خودش را خواهد شناخت و خون تازهای در رگ‌های فوتبال این استان جاری خواهد شد، اما تمام اتفاقات دست به دست هم داد تا انتخابات هیأت فوتبال به سال ۱۴۰۰ برسد.

فوتبال استان مازندران با وجود استعدادهای فراوان در طول این چند سال پیشرفت چندانی نداشته و روزمرگی پاشنه آشیل این ورزش محبوب مازندرانی شده است.

حالا تغییر در راس و بدنه این هیات بزرگ ورزشی یک نیاز اساسی محسوب می‌شود و جامعه بزرگ فوتبال مازندران خواستار تغییر اساسی در این ورزش هستند.

اما قرار بود انتخابات هیأت فوتبال استان مازندران بهمن ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شود اما همزمانی انتخابات هیأت فوتبال با فدراسیون، نظم برگزاری این انتخابات در مازندران را بهم زد. اما نباید از علاقه سرپرست هیأت فوتبال مازندران به حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گذشت که این علاقه‌ی حضور در مجمع هم کم بی تأثیر در به تاخیر افتادن این انتخابات نبود.

با همه این موارد شنیده شده سرانجام تکلیف انتخابات هیأت فوتبال مازندران اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و بعد از ماه مبارک رمضان مشخص می‌شود. نتایج صلاحیت‌های همه‌ی کاندیدا هم رسید تا دیگر بهانه‌ای دست مسؤولان برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال مازندران نباشد.

هیأت فوتبال مازندران هم گویا تاریخ‌های پیشنهادی خودش را به فدراسیون فوتبال اعلام کرد و همین روزها باید منتظر اعلام زمان دقیق برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال مازندران باشیم. شنیده شده که قرار است انتخابات هیات فوتبال مازندران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار گردد و باید صبر کرد و دید آیا به صورت رسمی این زمان اعلام خواهد شد یا خیر !؟

به گزارش مازنداسپرت، انتخابات هیأت فوتبال مازندران قرار بود نهم بهمن ماه درست در پایان دوره چهار ساله رئیس قبلی برگزار شود که به دلایل مختلفی در برگزاری این انتخابات مهم ورزشی تاخیر افتاده بود. اکنون جامعه بزرگ فوتبال مازندران یکصدا خواهان برگزاری هرچه زودتر این انتخابات در مازندران هستند.

پاسخی بگذارید