تاریخ: ۱۵:۱۵ :: ۱۴۰۰/۰۱/۰۲
نام نویسنده: تحریریه
سید محسن موسوی: سال ۱۴۰۰ سال شکوفایی مینی فوتبال مازندران است

سید محسن موسوی، رئیس مینی فوتبال مازندران که چندی پیش حکم خود را از سوی روهام ابوطالبی رئیس هیات همگانی مازندران دریافت کرد، طی پیامی نوروز را تبریک و از اهداف سال آینده خود در این جایگاه گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وی در ابتدای این پیام بیان داشت: سال نو با نسيم نوازشگر بهاري، دست عنايت خدایست كه دگر بار دل و روح ما را به فردايي روشن نويد مي‌دهد و سال كهنه با يادگاراني از تلاش‌هاي ما به گذشته مي‌پيوندد ، فرا رسیدن نوروز باستانی را به ایرانیان عزیز تبریک عرض می کنم و از درگاه خداوند منان برای همه مردم ایران سلامتی، شادی و سالی پر از موفقیت را آرزومندم. امیدوارم در سال ۱۴۰۰ نام کرونا از جهان هستی پاک شود و سلامتی جای این بیماری منحوس را بگیرد.
محسن موسوی با بیان اینکه باعث افتخارم بود که با اعتماد جناب آقای ابوطالبی رئیس محترم هیات همگانی مازندران، مسئولیت رشته مینی فوتبال در استان به بنده سپرده شد گفت: سعی کردم تا در ابتدای این راه افراد مستعد را در شهرستان های مختلف استان شناسایی و این وظیفه را در شهرستان ها به آنان محول کنم تا این رشته از نظر چارت نفرات تکمیل شود، این قول راخواهم داد که سال ۱۴۰۰، سال شکوفایی مینی فوتبال مازندران خواهد بود.
رئیس مینی فوتبال مازندران ادامه داد: شناسایی زمین های مینی فوتبال ( چمن مصنوعی) سطح استان را یکی دیگر از برنامه ها‌ی مهم و کلیدی خود قرار دادیم.
وی با اشاره به نوپا بودن این رشته در کشور بیان کرد: یکی از سختی های کار در این رشته نوپا بودن آن است و این موضوع در صورتی می باشد که همه با این رشته آشنا هستند ولی نه به نام مینی فوتبال بنابراین سعی داریم‌ تا این معضل را رفع کنیم.
سید محسن موسوی در پایان تصریح کرد: برگزاری لیگ های منظم و استعدادیابی در این رشته نیز از دیگر برنامه های سال آینده مینی فوتبال مازندران خواهد بود.
سال ۱۴۰۰ را به مردم عزیز بخصوص جامعه مینی فوتبال مازندران تبریک عرض می کنم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای این رشته جذاب و مفرح در سال آینده رقم بخورد، جای دارد از خانواده شهیدان راه سلامت که جان خود را تقدیم مردم کردند نهایت تقدیر را بعمل آورم و برایشان از خداوند سلامتی و صبری جمیل خواستارم.

پاسخی بگذارید